Boşanmanın eşiğine dönüp daha sonra barışan çift Alişan ve Buse Varol'dan dikkat çeken paylaşım. Varol, 'kocam elden gidiyor' itirafı ile ağızları açık bıraktı. Biz de bunun üzerine olayın detaylarını sizler için araştırırken, ünlü oyuncunun hayatına dair merak edilenleri anlattık.
Sanat camiasının gözde çiftlerinden olan Buse Varol ve Alişan çiftinin üzerinde, bir süredir kara bulutlar dolanıyordu. Bir dönem boşanacakları konuşulan ünlü çiftten dikkat çeken paylaşım geldi. Buse Varol'un 'kocam elden gidiyor' açıklaması ağızları açık bıraktı. Bizde olayın detaylarını sizler için hazırlarken, Buse Varol hakkında merak edilenleride cevapladık. İşte detaylar...
Güzel oyuncu Buse Varol, 25 Mart 1990 yılında Manisa'da dünyaya geldi. Eğitim Fakültesi'nden mezun olan güzel oyuncu, özel bir dershanede öğretmenlik yaptı. 2012 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı.
Tozlu Yollar, Arka Sokaklar, eşi ile rol aldığı ve tanışmasına vesile olan Dostlar Mahallesi adlı dizide rol almıştır. Güzel oyuncu son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve başrolünde Bülent İnal'ın rol aldığı Payitaht Abdülhamid adlı dizide rol almıştır.
Alişan'ın kardeşinin vfatından sonra zor günler geçiren ikilinin, bir dönem boşanacakları iddia edildi. Alişan'ın ailesinin evine yerleştiği ve ikili araında soğuk rüzgarların estiği konulmaya başlanmıştı.
İkili aralarında ki sorunları çözmüş ve evliliklerindeki krizi aşmışlardı. Bir süredir ortalarda görünmeyen Varol'dan geçtiğimiz gün eğlenceli bir paylaşım geldi. Kızı ile Alişan'ı paylaşamayan Varol'un o anları herkesi gülümsetti. Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen ünlü şarkıcı, Varol ve kızı Eliz ile olan ev halini yayınladı. Görüntülerde, Eliz'in babasına "O benim kocam" deyip annesi ile yarışması gülümsetti. Alişan'ın paylaşımının altına eşi Buse Varol'un "Kocam elden gidiyor" yazması da dikkat çekti.
Geçtiğimiz yıllarda ünlüşarkıcı Alişan ile evlenmiş, ikili görkemli bir düğün yapmıştı.
Bir kızı bir oğlu olan Buse Varol, çocukları ile ilgilendiği için bir süre oyunculuğa ara vermiştir.
Sevda Kuşun Kanadında Kış Güneşi Şehrin Melekleri Arka Sokaklar Tozlu Yollar

Bunlar da İlginizi Çekebilir