Aydın ve Manisa'da Yaşandı

Bugün akşam saatlerinde 2 şehrimizde yaşanan olay çevre sakinlerine büyük korku yaşattığı gibi ülke gündemine düştü.
Kayıplar var.
Olay yerinde çok sayıda ekip sevk edildi
Tüm detayı gorsele dokunup diğer sayfamıza geçerek okuyunuz


Manisa'nın Turgutlu ve Aydın'ın Efeler ilçesinde sevgili deh-şeti yaşandı. İki acı olayda da sevgililerini ö-ldü-ren Osman Davras ve Aydın Aksakdemir ardından i-nti-har etti.

Turgutlu'daki olay, saat 14.30 sıralarında Acarlar Mahallesi Güneş Sokak üzerindeki Özge Gülenyüz'e ait giyim mağazasında meydana geldi.

Emlakçılık yapan Osman Davras, birlikte yaşadığı belirtilen Özge Gülenyüz ile henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışmaya başladı.
İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekipleri yaptığı kontrolde çiftin ha-yatını kaybettiğini belirledi. Davras ile Gülenyüz'ün ce-nazeleri olay yerindeki incelemelerin ardından Turgutlu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Aydın'ın Efeler ilçesindeki olay, dün saat 19.00 sıralarında Balıkköy Mahallesi'ndeki bir otoparkta meydana geldi. 2015 yılında tanışıp birlikte yaşamaya başlayan eczacı Şule Karamercan ile elektrik mühendisi Aydın Aksakdemir, evlerinin otoparkında buluştu. Karamercan ile Aksakdemir arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında Aksakdemir, yanındaki ta-banc-ayla Karamercan'ı vu-rdu. Gürültüyü duyup, araya girmek için gelen komşuları Mustafa Kalfa ise seken ku-rşu-nun isabet etmesi sonucu yaralandı. Aydın Aksakdemir ardından ta-ban-cayı ba-şı-na dayayıp, bir kez daha t-eti-ğe dokundu.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık ekibi, iki sevgilinin hayatını kaybettiği belirlendi. Şule Karamercan ile Aydın Aksakdemir’in cenazeleri, Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi morguna kaldırıldı. Yaralanan Mustafa Kalfa ise ambulansla aynı hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı. Kalfa'nın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. Yakınları Şule Karamercan’ın ilişkiyi bitirmek istediğini, Aydın Aksakdemir'in ise buna karşı çıktığı için olayı gerçekleştirdiğini iddia etti. Aksakdemir ile Karamercan'ın ce-nazel-erinin otopsinin ardından toprağa verileceği bildirildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir