Güncel Sinan Oğan a
Kesin Diyerek

Televizyonda yaptığı açıklamalarla ilgi çeken Nuray Sayarı,
Türkiye ile ilgili yaptığı açıklama ile gündem oldu.
Ünlü Astrologun kehanetleri sosyal medyayı salladı. …
HABERİN DETAYLARINI 0KUMAK İÇİN G0’RSELE D0’KUNUN..
Bizde detayları sizler amacıyla hazırlarken Sayar kimdir? gibi merak edilenleri de sizler amacıyla hazırladık…

Televizyonun sevilen isimlerinden biri olan Nuray Sayarı, Türkiye ile ilgili söylediği sözlerle ilgi çekti. ‘Türkiye’nin istikbali tarihinde’ dedi ve tarih verdi. Bizde detaylar sizler amacıyla hazırlanırken Nuray Sayarı ile ilgili merak edilenleri de cevapladı… Liseyi bitirdikten sonra astroloji kısmını sürdürülebilmek amacıyla Mısır’a giden Nuray Sayarı, astrolog ve yazardır.

Sayarı, ‘Türkiye’nin istikbali değişecek’ diyerek tarih verdi öngürülerini tek tek tek anlattı. Ünlü astrologun bu açıklamaları sosyal medyaya damga vurdu. Nuray Sayarı, ‘Türkiye’de yer altı mücizeleri meydana çıkabilir. Bir grup sandıklar meydana çıkabilir. Hazineler çıkabilir. Astrolojik anlamda sır perdesi aralanacak. 20-28 Eylül tarihleri arasında Türkiye’de çok bomba haberler duyacağız. Yerden altın mı fışkırır.Petrol mü fışkırır bilemiyorum. Ama bu tarihler arası Türkiye çok büyük bir zenginliğe girecek. Tüm dünyanında gözü ülkemizin üstünde olacak. Bu tarihler çok bingo bir dönem. Türkiye’nin istikbali bu tarihlerde değişiyor. Büyük bir dönüşüme ve değişime giriyoruz.” dedi.
Kova burcu olan ünlü astrolog Nuray Sayarı, 31 Ocak 1971 tarihinde İstanbul’da dört çocuklu bir ailenin en son ve küçüğü olarak dünyaya geldi.1989 senesinde Aşkın Sayarı ile nikah masasına oturan Nuray Sayarı, geçen senelerde boşandı.Rastlantı yoktur namacıyla vardır, parçalanan ruhlar, astroloji ve burçlar 2012, fedakarlık amacıyladeki gücün sırrını keşfet, amacıyladeki gücün sırrını keşfet, 2013 astroloji ve burçlar, 2013 astroloji ve burçlar ajandası, 2012 astroloji ve burçlar ajandası, aşk kuantumu, istek kartları, beyaz mucizeler, astroloji & burçlar 2015, 2015 – astroloji ve burçlar ajandası, astroloji burçlar 2016.Henüz 40 günlükken zatürre ile eş güdümlü havale yaşamış nuray sayarı, öldü sanılarak morga kaldırılmış fakat sonradan sonradan ölmediği anlaşılmıştır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir