Güncel Fatih Ürek
Amerika Birleşik Debletleri'nde aldığı fazla kilolar nedeniyle nikah günü terk edilen kadın öyle bir intikam aldı ki...

25 yaşındaki Karin; spor yapan, motosiklete binen, hayat dolu ve enerjik bir kadınken kullandığı motosikletine yandan çarpan dikkatsiz bir sürücü nedeniyle bir günde hayatı değişti.
Kazadan sonra genç kadının bacaklarında birçok kırık oluştu ve omurgasında da bir çatlak vardı. Uzun bir rehabilitasyon dönemi geçiren Karin, zar zor hareket edebiliyordu ve tamamen nişanlısı Eric'e muhtaç kalmıştı. Fakat Eric onun bakımını üstlenecek kişilikte biri değildi, bu yüzden Karin çoğu zaman kendi başının çaresine bakmak zorunda kaldı.

DEVAMI İÇİN GÖRSELE TIKLAYIN
Bedeni büyük hasar alan Karin, 6 aylık tedavi sürecinde yaklaşık 50 kilo aldı! Fakat bu durumun ilişkisinin üzerindeki sonuçları çok daha ağır oldu! Çift nişanlıydı ve nikah tarihine az bir zaman kalmıştı. Eric sık sık Karin böyle kilolu kalmaya devam ederse evliliğin gerçekleşmeyeceğine dair şakalar yapıyordu. Ancak Karin onun ciddi olmadığını düşünüyordu. Ta ki 'Evet' demeden hemen önce terk edilene kadar...

Olayın üzerinden yalnızca üç ay geçtikten sonra Eric'in başka bir kadınla evlenmek üzere olduğunu öğrendiğinde Karin'in öfkesi daha da büyüdü. Kazanın yarattığı etkilerden kurtuldu, hayatını ve vücudunu yeniden şekillendirmeye kararlıydı. Çok sıkı çalıştı ve eski haline geri döndü.

Fakat yeterli değildi... İntikam almak istiyordu...
Ne yapıp edip Eric'in davet listesine girmeyi başardı. Kilisenin çanları çaldı, Eric mihraba geldiğinde ise Karin ne yapacağını çok iyi biliyordu! O alçak orada duruyordu, 'Evet' demek üzereydi. Yeni kız arkadaşı Kimberley'e nasıl aşık olduğuna dair bir konuşma yaptı, hatta bununla kalmayıp kızın kalçalarını bile övdü.

Rahip "Bu çiftin evlenmesine itirazı olan varsa ya şimdi konuşsun ya da sonsuza kadar sussun." deyince, Karin'in ayağa kalktı ve itirazını haykırdı. "Bu adamla evlenirsen kilo aldığın anda seni terk edecek. Bana öyle yaptı!"

Eric şok olmuştu. Neler olduğunu bilmiyordu. Şu anki gelin de Eric'in onun yiyip içtiklerine çok dikkat ettiğini fark etmişti. Bu durum kızın hoşuna gitmedi. Karin ile bu konuda konuşmaya karar verdi. İkisi bir süre baş başa konuştular... Ve Kimberley de Eric'i 'Evet' deme anında terketti.

Karin ve Kimberley daha sonra yakın arkadaş oldular. Her hafta bir araya gelip kahve içiyorlar.

Bunlar da İlginizi Çekebilir