Yalı Çapkını Pelin kimden hamile?
Yalı Çapkını Pelin'in bebeğinin babası kim?


Cuma akşamları yayınlanan dizide Pelin'in bebeği ile ilgili akılları karıştıran bir gelişme yaşandı. Pelin'in Ferit'ten ayrıldıktan sonra birlikte olduğu Serter'in gelişi tüm dengeleri değiştirdi. Peki, Yalı Çapkını Pelin'in bebeğinin babası kim? Çocuk Ferit'ten mi yoksa Serter'den mi? İşte, bebeğin babası olan isim...
Her Cuma akşamı Star tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yalı çapkını dizisi yeni bölümleriyle ekran yolculuğuna devam ediyor.Ünlü Psikiyatr ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından esinlenilerek ekranlara uyarlanan dizinin kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Beril Pozam, Binnur Kaya, Taro Emir Tekin, Gözde Kansu ve Diren Polatoğulları gibi oyuncular yer alıyor.OGM Pictures imzalı yapımda hikaye gittikçe karmaşık bir hal alıyor.
Buçe Buse Kahraman ve Toprak Sağlam, geçtiğimiz sezon diziden ayrılmıştı.Kahraman ve Sağlam'ın canlandırdıkları Pelin ve Zerrin karakterleri bu sezon yeniden ekranlara döndü ve hikayede dengeleri değiştirdi.Pelin'in hamile olarak dönüşü, Seyran ve Ferit ilişkisini bambaşka bir boyuta taşırken birçok spekülasyonu da beraberinde getirdi.
Yalı Çapkını'nda Pelin'in hamilelik durumu ve bebeğinin babasının kim olduğu uzun zamandır gizemini koruyor. Bu durumda tartışmalara ve spekülasyonlara neden oluyor.Ferit'in Pelin ile uzun süredir devam eden bir ilişkisi vardı. Hatta ikilinin ilişkisi, Ferit'in zorla Seyran ile evlendirilmesinden sonra da devam etti. Ancak Ferit, Seyran'a aşık olduğunu anlayınca bu ilişkiyi sonlandırma kararı aldı.

Pelin'in bebeğinin babası hakkında ortaya atılan iddialar şöyle;Bazı izleyiciler, Pelin'in Ferit'le birlikte olduklarını kanıtlayan hiçbir sahne olmadığına dikkat çekerek bebeğin başkasından olabileceğini öne sürmüştü.Dizinin bazı takipçileri, Pelin ve Abidin'in gizemli bir ilişki yaşadığını ve bebeğin aslında Feritten değil, Abidin'den olabileceğini iddia etmişti.Bazı izleyiciler ise Pelin'in Kaya'dan hamile olduğunu düşündüklerini belirtmişti.

ELEKTRİK FATURASINI DÜŞÜRMENİN YOLU
DEMET AKALINDAN SURVIVOR ALEYNA'YA SÖZLER
Bu tartışmalar sürerken flaş bir gelişme yaşandı. Yeni sezon öncesi Yalı çapkını dizisinden ayrılma kararı alan Tufan Gökpınar, yapıma geri döndü.Tufan Gökpınar, Pelin'in eski sevgilisi Serter karakterini canlandırıyordu.Pelin,Ferit'le ayrı olduğu dönemde biriyle birlikte olduğunu itiraf etti. O isim, Serter'den başkası değildi.Pelin'in Serter ile birlikte olduğunu ve çocuğun ondan olma ihtimalini öğrenen Zerrin, Pelin'e tokat attı ve ona hesap sordu.Bu noktada ise Serter'in, Pelin'in bebeğinin gerçek babası olduğu düşünüldü.İçine kurt düşen Ferit, Pelin'e ''Test yaptırmaya gidiyoruz'' dedi.Ancak Pelin, test yaptırmak istemediğini ''Ben oğlumun babasından eminim, kendimden de eminim'' sözleriyle dile getirdi. Seyran ve Pırıl da Pelin'i içinde bulunduğu durumdan kurtarmak istedi.Pelin'in bebeğinin babası kim sorusunun cevabı, dizinin ilerleyen bölümlerinde açığa kavuşacak gibi görünüyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir