Siz Siz Olun Bu Burçların Ahını Almayın!
Siz siz olun bu burçların ahını almayın!
Astrologlar, şimdilerde bedduası çok tutan o burç gruplarını
ortaya çıkardırlar. Eğer bu burç gruplarına bir kötülük
yapacak olursanız iki yakanızın bir araya gelmeyeceğini unutmayın.
İşte, bedduasıyla dağları bile devirebilecek
o burç gruplarına dair merak edilen tüm detaylar...
AKREP: BİR SOKAR 3 GÜNDE KOMAYI BOYLARSINIZ Sabırlı ve temkinli yaklaşan en sinsi burçlarda biridir. Kolay kolay sinirlenmez ve sınırları vardır. Ama bir damarlarına basın dünyayı size zindan ederler. Ahları saniyesinde tutarlar. Hele ki yüz üstü bıraktığınız ve aldattığınız Akreplerin ahı fizana kadar sizinle gelir. Onun için çok yaklaşırsanız sokarlar. Siz uzaktan sevin Akrepleri. Onların kinleri ve ahları saltanat yıkar. Tekrardan ferman yazdırır.
BAŞAK:Her zaman planlı olan Başaklar beddua edecekleri zamanı da çok iyi bilirler! Başak burcu kimse için kinini içinde tutmaz. Direk kusar. Yani direk yüzünüze beddua eder. Çalışkan ve pratik burç olan Başak, zıtlaşmayın sakın. Bunun acısını bir ah ile kapatırlar. Sizde ömür boyu o ahla yaşarsınız. Hele ki Başak burcu bir sevgilinizin ahını aldıysanız bizce artık kalbinizi aşka kapatın. Çünkü aldığınız ahla ne yuva kurar ne huzurlu olursunuz. Nazar konusunda kimsenin eline su dökmeyen Başakların güzel dediği 3 gün yaşamaz. Başak erkekleri ne kadar tertipli ve düzenli olsa da kadınları dünya pasaklısı. Tabii çoğu değil. Yükseleni de Başak olanlardan bahsediyoruz.
KOVA Kovalar intikam konusunda kuvvetli beddualara başvururlar! İntikam almayı çok sevdikleri bilinen Kovalar, kötü durumlar karşısında kuvvetli beddualar eden kişiler olarak bilinmektedirler. Kendilerine zarar veren insanları çoğunlukla Allah'a havale eden Kova burcu insanları, ilahi adaletin er ya da geç tecelli edeceğine inanırlar. Bu nedenle kötü bir süreç yaşamak istemiyorsanız Kovalarla iyi geçinmenizde yarar var.
BALIK Balıklar kindar tavırlarıyla bedduaları en çok tutan insanlardır! Zodyak grubunda en kindar insanları bünyesinde barındırmakta olan Balık burcu, bedduası güçlü kişilere de sahiptir. İlahi adalete en az Kovalar kadar güvenen Balıklar, beddua ettiklerinde karşılarındaki insanların iki yakalarının bir araya gelmediğini mutlaka görürler. Bu nedenle kötülük karşısında asla geri durmadıkları bilinen Balıklara karşı nazik ve insancıl davranmakta yarar var

Bunlar da İlginizi Çekebilir