Sibel Can’ın fazla kilolarının nedeni ortaya çıktı! Hastalığı....


Bir süredir verdiği kilolarla adından söz ettiren Sibel Can, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan konser görüntüleriyle şoke etmişti. Kendi paylaşımlarının aksine bir hayli kilo aldığı görülen şarkıcının görüntüsü herkesi şaşırtırken işin aslı bambaşka çıktı. İşte Sibel Can'ın kilolu halinin nedeni...
https://www.bilgirehberim.net/foto-galeri/sibel-can-in-son-hali-soke-etti/155/resim/2/#:~:text=Sibel%20Can%20ge%C3%A7ti%C4%9Fimiz,Sibel%20Can%27%C4%B1n%20hastal%C4%B1%C4%9F%C4%B1...
Sahneye siyah uzun bir elbise ile çıkan Sibel Can, almış olduğu kilolar ile şaşırtmıştı. Ünlü şarkıcının kilolu hallerini görenler, şaşkınlıklarını gizleyememişti..Sibel Can'ın kendi paylaştıklarının aksine bir hayli kilo aldığı görüldü.
Çok sayıda sosyal medya kullanıcıları, ünlü şarkıcının konser görüntüleri hakkında yorumda bulundu..
HASTALIĞI ORTAYA ÇIKTIAncak Sibel Can'ın bu halinin altından bambaşka bir sebep çıktı.Türkiye'nin başarılı sanatçılarından biri olan Sibel Can, söylediği şarkılarla müzik severlerin yıkılmaz kalesi olmaya devam ediyor.
Söylemezsem Olmaz'ın haberine göre Can, uzun yıllardır Tiroid bozukluğuyla mücadele ediyor. Tiroid hormonunda yaşanan bozukluk nedeniyle kilo vermede zorluk ya da fazla kilo verme gibi sorunlar yaşanabiliyor..
Konu hakkında konuşan Selen Görgüzel de, aynı sorundan muzdarip olduğunu ve düzenli ilaç kullandığını, kullanılmadığı takdirde de bu gibi problemler yaşanabileceğini söyledi..
7 BANYO, KUAFÖR SALONU, MÜZİK KAYIT STÜDYOSU...Sibel Can'ın saray yavrusu evi ise görenleri hayran bıraktı! Vaktinin çoğunu evinde geçiren ve 9 oda, 7 banyo, kuaför salonu ve müzik kayıt stüdyosu bulunan Sibel Can'ın Beykoz'daki villası 1200 m2.Sibel Can'ın kızı Melisa, evinden yaptığı paylaşımlarla sık sık dikkat çekiyor.
Geçtiğimiz yıllarda "Evimdeki her detay benim ilgi alanım değil, özel merakım diyebilirim. Tertemiz pırıl pırıl ortamlarda kendimi iyi hissediyorum. Tabii canlı çiçekler de olmazsa olmazım evde. Beykoz'da yıllardır oturuyor olmam, bu evin doğa ile baş başa kalma imkanı sunmasından dolayı" diyen güzel sanatçının evini görenler hayran kalıyor.
TİROİD BOZUKLUĞUYLA MÜCADELE EDİYORSöylemezsem Olmaz'ın haberine göre Sibel Can, uzun yıllardır Tiroid bozukluğuyla mücadele ediyor. Bu sebeple kilo alışında ve verişinde sıkıntılar yaşadığı söyleniyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir