Kendisinden 24 yaşında küçük olan Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan, genç kocası için öyle bir ameliyat oldu ki, ünlü sanatçıyı görenler Şaşkına döndü. 
Kendisinden 24 yaş küçük olan Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan, genç kocası için öyle bir ameliyat oldu ki, ünlü sanatçıyı görenler şaşkına döndü.
Yeniden evlenmesiyle gündeme gelen Seda Sayan'ın hayatı merak konusu oldu. Kendisinden 24 yaş küçük eşi Çağlar Ökten için yeniden bıçak altına yatan ünlü sanatçı, bu sefer öyle bir operasyon geçirdiki, görenler şaşkına döndü. Bizde Seda Sayan2ın o hallerini sizler için hazırlarken, hakkında merak edilenleride cevapladık. İşte detaylar...
Seda Sayan, 30 Aralık 1961 tarihinde İstanbul'da doğdu. Gerçek ismi Aysel Gürsaçer olan sanatçı, müzik dünyasındaki çıkışını 1980’li senelerde yaptı. "Ah Geceler", "Bebeğim", "Ben Sana Demedim mi", "Sensizliğe Yanarım" ve "Var mısın" gibi parçalarla çıkış gerçekleştirdi.
1987 senesinde Rıdvan Kılıç ile evlenen sanatçının bu evliliği 6 ay devam etti. 1990 yılında Sinan Engin ile olan evliliğinden tek oğlu Oğulcan Engin'e sahip olan Seda Sayan, 6 sene süren bu evliliğinin sona ermesinden sonra 1998 yılında Soner Yapcacık ile dünya evine girdi.
Geçtiğimiz yıl kendisinden yaşça küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan, yaptırdığı estetik işlemlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Yüzüne birçok kez estetik yaptıran şarkıcı, bu sefer de bacaklarına işlem yaptırdı. 38 cm incelen ve zayıflayan Seda Sayan, bacakları için "Barbie Bebek" uygulaması yaptırdı.
Sayan 14 Şubat'ta sahne aldığı mekanda Çağlar Ötken'den evlenme teklifi aldı.
Bir süredir beraber çalışan Ötken ve Sayan geçtiğimiz gün Beşiktaş'da dünya evine girdi.
Arkadaşları Esra Özmen ve Gülşah Saraçoğlu ile Paris'e balayına giden Seda ve Çağlar çifti herkesin dikkatini çekti. Grup halinde gezen çift, "herkese iyi bayramlar" notunu paylaştı.
Eşi Çağlar Ökten ile bir mekanda kutlama yapan çiçeği burnunda çift, beraber şarkı söyledi. Birlikteliklerini kutlayan ikilinin masasına bir anda pasta geldi. Seda Sayan bu jest karşısında oldukça mutlu oldu. İkili beraber 'Dünyadan Uzak' şarkısını seslendirdiler.
Safiye Soyman, Seda Sayan'ın düğününe katılmayacağını söyledi ve şunları ekledi; "Ben nikahta olmayacağım. Çünkü benim o tarihte programım var. Ben gidersem öbür arkadaşlarına da yanlış olur. Seda Sayan, ekibi ve Çağlar'la gidecek nikaha. Benim program daha önceden belli olan bir şeydi. Geldikten sonra güzel bir yemek verecekler. Şık bir beyaz elbise giyer. Programım iptal olursa giderim."
Soyman ayrıca Seda Sayan'a düğün hediyesini çoktan verdiğini söyledi şunları dile getirdi; "Seda Sayan'ın hediyesini şimdiden verdim. Seda ve Çağlar yazılı bir saatli bir çakmak aldım. Biz Seda ile önceden telefonda saatlerce konuşurduk ama Çağlar'dan önce azaldı. Çok yan yana da gelemiyoruz. Benim bacım yeni gelin. O benim her şeyim. Seda Sayan benim 30 senelik arkadaşım. Kardeş gibi olduk."

Bunlar da İlginizi Çekebilir