Güncel Ak Partiye
MEMLEKET Partisi lideri ve cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, bugün gerçekleştireceği İzmir ve Manisa programlarının hepsini iptal etti. (DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAF ÜZERİNE TIKLAYARAK DİĞER SAYFAYA GEÇİNİZ)
Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin sağlık sorunları sebebiyle İzmir ve Manisa programlarını aniden iptal etti. İnce'nin sağlık probleminin ne olduğuna ilişkin resmi bir bir açıklama yapılmazken, 'durumunun ciddi' olduğu belirtiliyor. (DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAF ÜZERİNE TIKLAYARAK DİĞER SAYFAYA GEÇİNİZ)

Fenalaşan İnce'ye kalp krizi riskine karşı dilaltı hapı verildiği ve doktoru tarafından Ankara'ya dönmeye ikna edildiği belirtiliyor. İnce, sağlığı merak edilirken, kişisel Twitter hesabından, son dakika açıklama yaptı. İyi değil, yürümekte zorlanıyor Odatv'nin haberine göre doktor tavsiyesiyle Ankara'ya hareket eden İnce'nin sağlık durumunun yalnızca psikolojik olarak değil fiziki olarak da iyi olmadığı belirtildi. İnce'nin yürümekte zorlandığı öğrenildi. Parti yöneticilerinin kalp krizi endişesiyle İnce'ye dil altı hapı verdiği gelen bilgiler arsında. (DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAF ÜZERİNE TIKLAYARAK DİĞER SAYFAYA GEÇİNİZ)
Ambulansla gitmeyi reddetti Seçim çalışmalarını yarıda keserek Ankara'ya gitmek için İzmir'den yola çıkan Muharrem İnce, yeniden rahatsızlanınca mola vermek zorunda kaldı. Doktor kontrolünde olan Muharrem İnce'nin bir süre dinlendirilmesinden sonra tekrar Ankara'ya hareket etmesi bekleniyor. Muharrem İnce'nin rahatsızlığın siyasi olarak kullanılmaması için Ankara'ya ambulans eşliğinde gitmeyi reddettiği öğrenildi. İnce'nin durumu gerçekten kritik Gazeteci Zeynep Çakır, "Avukatıyla görüştük, Muharrem İnce'nin durumu gerçekten kritik... Umarım toparlar kendini" paylaşımı yaptı. Muharrem İnce'nin İzmir ziyareti kapsamında Karşıyaka Çarşı'da esnaf turu yaptıktan sonra Manisa'da gençlik buluşmasına katılacağı duyurulmuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir