Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında zaman zaman yarışmacıların tavırları bazen de sorular gündeme damga vuruyor. Bu kez 200 bin TL değerindeki soru herkesi şaşkına çevirdi.
ATV ekranların en sevilen yarışma programlarından Kim Milyoner Olmak İster'de izleyicileri çıldırtan anlar yaşandı. Yarışmacı 200 bin TL değerindeki soruya geldiğinde neye uğradığını şaşırttı. Yarışma tarihi boyunca böyle bir şey görülmedi. İzleyiciler ise ekran önünde resmen çileden çıktı.
O soru ağızları açık bıraktı
Ünlü oyuncu ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanan Kim Mİlyoner Olmak İster yarışmasında ilginç anlar yaşandı. Genç yarışmacı başarılı performansıyla adeta izleyicileri büyüledi. 200 bin TL değerindeki soruya gelen yarışmacı, hiç beklemediği bir soruyla karşılaştı. Gördüklerinde gözlerine inanamayan izleyiciler ise sosyal medyada tepkilerini gösterdiler. İşte o soru...
ATV ekranlarının sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, 16 Eylül Cuma günü yeni bölümüyle ekranlara geldi.
Başarılı sunucu ve oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı yarışmacılarıyla şaşırtmaya devam ediyor.
Neredeyse her bölümünde ilginç olaylar yaşayan yarışma programı bu kez herkesi şaşkına çevirdi.
Programa katılan genç yarışmacı, sergilediği başarılı performansıyla izleyicilerin beğenisini topladı.
Ancak yarışmacının karşısına çıkan 200 bin TL değerindeki Türkçe sorusu herkesi şoke etti.
Yarışmacıya sorulan, "TDK'ya göre günümüz Türkçesinde yazılışı yanlış olan hangisidir?" sorusunun cevabı merak konusu oldu.
Sorudan emin olamayan yarışmacı ise kazandığı parayla yarışmadan ayrıldı. Ancak gelen sorunun cevabı 'Rumeli'ne' olacaktı.
Soruyu gören izleyiciler sorunun çok basit olduğunu sosyal medya hesabından tepki göstererek duyurdular.

Bunlar da İlginizi Çekebilir