Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı programına canlı olarak bağlanan kadının sorusu, Mustafa Karataş’ı şoke etti. Karataş’ın kadına verdiği cevap ise izleyenler gündeme bomba gibi düştü.
Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı, dini konularda akıllara takılan soruların cevaplandırılmasıyla tanınıyor. Programın son bölümünde olanlar gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz bölümde canlı yayına bağlanan kadın sorusuyla kafaları karıştırdı..HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAF ÜZERİNE T’*KL*YINIZ..
Yıllar sonra eşine itiraf etmek istedi
İsmini vermek istemeyen kadın, uzun zaman önce evlendiği kocasından sakladığı büyük sırrını milyonların önünde paylaştı. Evlenmeden önce başka biriyle birlikte olduğunu anlatan kadın, bakire olmadığını kocasından sakladığını belirtti. Kadının bu itirafından sonra Karataş, bir süre düşünüp cevabını verdi. Ancak Karataş’ın yanıtı da gündemde tartışma konusu oldu. İşte detaylar…
Kanal 7 ekranlarında dini soruları yanıtlayan Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın Muhabbet Kapısı programında canlı konuğu şok itirafla geldi.
Kanal 7 ekranlarında dini soruları yanıtlayan Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın Muhabbet Kapısı programında canlı konuğu şok itirafla geldi.
Adını belirtmeyen kadın Karataş’a "Ben birine kandım. Eşim beni bakire sanıyordu fakat değildim. Eşim hala bilmiyor, vicdan azabı çekiyorum. Ne yapmalıyım?" sorusunu sordu.
Bir süre düşünen Karataş ise "Evlenmeden önce nişanlın sana sorsaydı da yalan söyleseydin yalan günahı olurdu." dedi.
Sonrasında "Ama evlendikten sonra bunu eşine anlatmana gerek yok. Her günah içki gibi sarhoş etseydi ayık insan bulunamazdı." şeklinde devam etti.
Dolasıyla biz sadece içki içenin günahını anlıyoruz. Önemli olan yalan söylememek. Eşin sana sorduğunda bu konuyu konuşmak istemediğini dile getirebilirsin." sözleri oldu.
Karataş’ın bu yanıtından sonra izleyiciler arasında büyük tartışma oluştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir