Yer Tokat! Villaya asılan satılık pankartında öyle bir şey yazıyor ki görenler eve çıkmaktan vazgeçiyor. Basına yansıyan bu olay oldukça ilginç.Devamını okumak için görsele dokunun..
Baba ve oğul arasında yaşanan kavgalar sık sık gündemi meşgul eder. Fakat Tokat'ta yaşanan bu olay kuşkusuz ki daha önce hiç kimse tarafından görülmedi! Tokat'ta yaşayan Ali Yılmaz adlı bir adamın oğlu, oturdukları villayı satmak istedi. Bir emlakçıya giden oğul babası tarafından ilginç bir şekilde karşılandı. Oturdukları evden memnun olan Yılmaz bu işlemi onaylamadı ve oldukça ilginç bir yöntem buldu.
Devamını okumak için görsele dokunun..
Villayı sattırmak istemiyor
1993 yılında 3 çocuğunun annesini bir tren kazaısnda kaybetitği söyleyen Yılmaz, 15 yıl sonra ikinci kere evlendi.Fakat 2 sene önce ikinvi eşi Latif Yılmaz'ında hayatını kaybetmesiyle birlikte Tokat'ta tek başına yaşamaya başladı. İkinci evliliğini yapmadan önce oğluna evini veren baba daha sonra oğlunun evi satmak istediğini belirterek, "Ben ölünceye kadar bu evi sattırmamak istiyorum. Ben öldükten sonra ne yaparsa yapsın. Zaten onun üzerine tapulu. Bu evi 3 çocuğumun en küçüğüydü, başarılıydı. Sevdiğim için onun üzerine tapu yaptırdım. Kanunda sevmek suçmuş demek ki. Şimdi de devletim beni suçlu buldu, hukuk elimden aldı ona sattırıyor" dedi..Devamını okumak için görsele dokunun..
Oğlunun villayı satmasını istemeyen Ali Yılmaz çareyi ilginç bir yöntemde buldu.“Ben 77 yaşındayım. Bir bu kadar daha yaşayacak halim yok. Şurada birkaç günlük ömrüm var. Yalnız oğlum beni buradan tahliye davası ile çıkartacak.”.Devamını okumak için görsele dokunun..
Adam sözlerine “Dava açmış. Tahliye davası sonuçlanmadan Allah'tan bir mucize bekliyorum" cümleleriyle devam etti..Devamını okumak için görsele dokunun..
Baba en sonunda eve "Bu villa satılamaz. Baba oğula tapu etmiştir.” dedi..Devamını okumak için görsele dokunun..
“Hayırsız evlat bu villayı kesinlikle satamaz. Münazaalıdır baba oğul kavgalıdır" adlı bir pankart astırdı.Pankartı görenler daireye uğramıyor..Devamını okumak için görsele dokunun..
Sosyal medya gündemine konu olan bu olay konusu oldu.Bütün kullanıcılar baba oğul arasında yaşanan bu olayı konuşuyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir