Hayat Bilgisi oyuncularının yılar içindeki değişimi galerimizde. Efsane dizinin Kikirik karakterine hayat veren Çisil Oral son haliyle ve tiyatro oyunuyla herkesi şaşırttı. Detaylar haberimizin devamında.
Bir zamanların popüler dizisi olan Hayat Bilgisi dizisinin oyuncularının şimdiki halleri oldukça merak ediliyor. Hayat Bilgisi bir gençlik dizisiydi. Dizi o zamanlar izleyicileri ekrana kilitliyordu ve herkes soluksuz diziyi izliyordu.

Hayat Bilgisi dizisinde kullanılan espriler de o zamanlarda insanların günlük hayatlarında kullandıkları espriler haline gelmişti. Özellikle oyuncuların birbirine taktığı lakapları izleyiciler de kendi hayatlarında kullanıyordu. Törpü, beton ve pokemon favori karakterlerdi. Dizinin final yapmasının üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen herkes tarafından hatırlanıyor. Dizi televizyonda tekrar verildiğinde ise birçok insan tarafından izleniyor.

Şimdiki halleri nasıl?
Hayat Bilgisi dizisinin, senaryosunu Gani Müjde yazdı. Dizinin yönetmenliğini ise Tarkan Karlıdağ yaptı. Hayat Bilgisi; aile, gençlik ve komedi türündeki Türk televizyon dizisidir. 13 Şubat 2003 tarihinde Kanal D'de yayın hayatına başlanıştı ve 16 Haziran 2006 tarihinde final yaparak bitti. Dizi 137 bölüm sürdü ve toplam 4 sezondu.

İşte Hayat Bilgisi oyuncularının şimdiki halleri...
Sınıfın akıllı öğrencisi Pikaçu lakaplı Kerem Kupacı'nın son hali.
Beton Ayşe lakaplı Hayfa Safi'nin son hali.
Törpü lakaplı Gökçe Bahadır'ın son hali.
Sınıfın Barbie'si İpek Erdem sık sık imaj değiştirmesi ile biliniyor.
Afet Öğretmen, Perran Kutman'ın son hali..
Hazal rolünü canlandıran Aslı Enver'in son hali.
Son hali ile herkesi etkileyen Çisil Oral, hayranlarının ağızlarını açık bıraktı. Eski halinden eser kalmayan 42 yaşındaki oyuncunun sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafları görenler "Bambaşka biri olmuşsun" şeklinde yorumlar yaptı. Şimdilerde hem yazdığı hem de rol aldığı oyun ile gündem oldu. El Yapımı Aşk adli tiyatro oyunu ile izleyicileri etkiliyor.
Hayat Bilgisi'ni pısırık ama yürekli Korpil'i Serhan Arslan şimdilerde böyle.
Sınıfın yüreklisi Paşhan Yılmazel, namı diğer Ortega 'nın son hali.
Erdem'in son halini, "Bu kalıbı kırıp kendimi tam olarak olduğum gibi kabul edip yaşayacak size de sunacak kadar özgürleştiğim ve tam tersi çok sağlıklı olduğum için mutluyum" notuyla hayranlarıyla paylaştı.
Var mısın Arif lakaplı Ümit Erdim'in son hali. Epeyi değişmişe benziyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir