Ah Nerede, Gırgıriye ve daha nicesi... Yer aldığı sayısız film ve diziler ile Türk sinemasının mihenk taşlarından Gülşen Bubikoğlu güzelliğiyle de yıllara meydan okuyor. 68 yaşındaki Gülşen Bubikoğlu'nun son halini görenler "Yıllar güzelliğinden hiçbir şey götüremedi" yorumunda bulunmadan edemiyor. Ah Nerede, Gırgıriye ve daha nicesi... Yer aldığı sayısız film ve diziler ile Türk sinemasının mihenk taşlarından Gülşen Bubikoğlu güzelliğiyle de yıllara meydan okuyor. 68 yaşındaki Gülşen Bubikoğlu'nun son halini görenler "Yıllar güzelliğinden hiçbir şey götüremedi" yorumunda bulunmadan edemiyor.
Gülşen Bubikoğlu adeta gençlik iksirini bulmuşcasına hiç yaşlanmıyor. Hayranlarıyla sosyal medyada buluşan Gülşen Bubikoğlu son dönemde bir yeteneğiyle daha sevenlerini şaşırttı. Resime olan yeteneğini ortaya koyan Gülşen Bubikoğlu'na beğeni ve yorum yağdı.
Yer aldığı dizi ve filmlerle hafızalara kazınan Gülşen Bubikoğlu şimdi ne yapıyor? Ah Nerede, Gırgıriye, Alev Alev gibi filmleriyle hafızalata kazınan Gülşen Bubikoğlu, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle kendine hayran bırakıyor. Şimdilerde 68 yaşında olan Gülşen Bubikoğlu ekranlardan uzak olsa da sosyal medya üzerinden hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. Yeşilçam'da rol aldığı yapımlarla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Gülşen Bubikoğlu, oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de sık sık adından söz ettiriyor.
Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından Gülşen Bubikoğlu adeta gençlik iksirini bulmuşcasına hiç yaşlanmıyor. Gülşen Bubikoğlu hayranlarına sık sık paylaşımlarda bulunuyor. en beğenilen fotoğraflarındaki pozlarını adeta yeniden canlandırıyor. son halini görenler "Yıllar onu teğet geçmiş" demeden edemiyor. Yeşilçam'ın güzel gülüşlü kadınları arasında ilk sıralarda gösterilen oyuncu Gülşen Bubikoğlu, yıllar geçse de güzelliğiyle adından söz ettirmeye devam ediyor. İşte 68 yaşında olan Gülşen Bubikoğlu'nun son hali...
Hayranlarıyla sosyal medyada buluşan Gülşen Bubikoğlu son dönemde bir yeteneğiyle daha sevenlerini şaşırttı.
Resime olan yeteneğini ortaya koyan Gülşen Bubikoğlu'na beğeni ve yorum yağdı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir