Esra Ezmeci duyduklarına inanamadı! Tekrar tekrar sordu: Kocasıyla ilgili itirafı kan dondurdu! ''14 yıllık eşim...''

Sosyal medya fenomeni, klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci, 'Yeni Baştan' programına katılan konuklarının itiraflarıyla adından söz ettiriyor. Bu kez genç bir anne öyle bir itirafla geldi ki, Ezmeci duyduklarına inanamadı.
14 yıllık eşiyle sorunlar yaşadığını söyleyen Canan Hanım, Esra Ezmeci'den yardım istemek için programa katıldı.

2 çocuk sahibi olan Canan Hanım, çocuklardan sonra kendisine bakamadığını ve eşiyle problemler yaşamaya başladığını belirtti. İşte Canan Hanım'ın akıllara durgunluk veren itirafı...
Bir sosyal medya fenomeni, klinik psikolog ve yazar olan Esra Ezmeci, Hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkıyor.
Bu ilginç konseptteki program gelen konukların kan donduran itiraflarıyla adından söz ettirirken, son bölümdeki bir itiraf yine sosyal medyayı salladı. Programa konuk olan Canan Hanım'ın 14 yıllık eşiyle ilgili itirafına Esra Ezmeci bile dayanamadı.
Klinik psikolog ve yazar olan Esra Ezmeci'nin Beyaz TV'de yayınlanan 'Yeni Baştan' programı yine herkesi şaşırtan bir itirafla gündeme oturdu. Programa katılan Canan Hanım'ın anlattıkları izleyenleri şoka uğrattı.
Duydukları karşısında Esra Ezmeci bile kulaklarına inanamadı.
14 yıllık eşiyle sorunlar yaşadığını söyleyen Canan Hanım, Esra Ezmeci'den yardım istemek için programa katıldı.
2 çocuk sahibi olan Canan Hanım, çocuklardan sonra kendisine bakamadığını ve eşiyle problemler yaşamaya başladığını belirtti.
Canan Hanım; 'Bir gün ben arayı toparlamak için güzel bir masa hazırladım. Çok güzel giyindim. Mumlar, ışıklar... O yine gelmedi. Geç geldi. Onu çok güzel karşılayacağım için onun da güzel davranacağını düşündüm ama o gün hayatımın şokunu yaşadım. Eve çok geç geldi. Ben ona tekrar eskisi gibi olabiliriz diye konuşmaya çalıştım ama beynimden aşağı kaynar sular döküldü sanki. O artık beni istemediğini söyledi. Başkasıyla nişanlandığını söyledi bana.' sözleriyle şaşırttı.
Gözyaşları içinde konuşan Canan Hanım'ın anlattıkları karşısında Esra Ezmeci inanamadı ve bir kez daha 'Sizinle evliyken başka biriyle mi nişanlanmış?' diye sordu. 'Evet' yanıtını veren Canan Hanım 'Daha önce şüphelerim vardı ama o gece öğrendim.' dedi. Canan Hanım eşinin bunu söylemesine rağmen ona yalvardığını ama eşinin istemediğini dile getirdi. Esra Ezmeci ise konuğuna 'Fedakarlık yaparak karşı tarafın sevgisini almaya çalıştığınız zaman maalesef karşı tarafın gözünde değersizleşiyorsunuz ve karşı taraf sizi kaybetmekten hiç korkmamaya başlıyor. Bundan sonra yapacağınız şey özgüveninizi yükseltmek ve kimseye yüzde yüz güvenmeyin. Kimseyi yüzde yüz sevmeyin' önerisini yaptı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir