Buse Varol iddialı paylaşımlarına devam ediyor!


Ünlü oyuncu Buse Varol sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı salladı! Son zamanlarda verdiği kilolarla sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu bikinisiyle poz verdi. Varol'un c*retkar pozlarına eşi Alişan'da tepkisiz kalmadı.
Boşanma haberleriyle bir dönem gündemlerden düşmeyen 4 yıllık evli olan Alişan ve Buse Varol çifti kızları Eliz'in doğum günü partisi nedeniyle boşanmanın eşiğinden dönmüştü. Çift çok geçmeden evliliklerine ikinci şansı vermiş sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla aralarındaki buzları erittiklerini göstermişlerdi. Bu nasıl 34 beden?
Kısa süre önce verdiği kilolarla gündeme gelen Buse Varol 34 bedene kadar düştüğünü açıklamıştı. Bir magazin sayfasının Varol'u Bodrum tatilinde çektiği fotoğraflar ortaya çıkınca "Bu nasıl 34 beden" yorumlarına maruz kalmıştı. Tepkilere sinirlenen ünlü oyuncu çektiği videolarla yapılan yorumlara şortlu haliyle kendisini video çekerek yanıt vermişti.Bikiniyle cüretkar poz Verdiği kilolarla birlikte tarzında da büyük bir değişikliğe giden oyuncu cüretkar pozlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. İki çocuk annesi olan ve sosyal medyayı sık kullanan oyuncu deniz başında bikinisiyle poz verdi. Güzelliğiyle herkesi büyüleyen Varol'un bu haline kısa sürede binlerce beğeni yağdı. İşte Buse Varol'un o fotoğrafı...
Doğallığını kaybediyorsun dediler! Ünlü oyuncunun o pozlarını beğenenlerin yanı sıra eleştirenlerde oldu. Buse Varol'a "Gittikçe itici olmaya başladın, doğallığını kaybediyorsun" yorunları yapıldı. Yapıla yorumlara sinirlenen ünlü oyuncu fotoğrafın yorumlar kısmını kapattı. Uzun süredir ekranlardan uzak olan 32 yaşındaki Varol'un kısa süre sonra tekrardan ekranlara döneceği kesinleşmişti. Ünlü oyuncu henüz net bir bilgi sahibi olunmayan, Balıkesir'de çekimleri başlayan dizisi için özenle çalışıyor.
Oyuncu Buse Varol ile evliliğindeki sorunları halleden Alişan sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden. Kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatının ardından kendisini ailesine adayan ünlü isim, şimdilerde yaz aylarının tadını çıkarıyor. Eşi ve çocuklarıyla tatilde olan Alişan, oğlu Burak ve kızı Eliz ile objektif karşısına geçti. Bu kareyi takipçilerinin beğenisine sunan ünlü isme binlerce beğeni ve yorum geldi.
'Dostlar Mahallesi' dizisinin setinde tanıştığı oyuncu Buse Varol ile 2018 yılında nikah masasına oturan Alişan, 2019'un şubat ayında oğlu Burak'ın doğumuyla ilk kez babalık duygusunu yaşamıştı. Ünlü ikili, 2020 yılında da kızları Eliz'i kucaklarına almıştı. Mutlu birliktelikleri devam eden Buse Varol-Alişan çifti, geçtiğimiz haftalarda oğulları Burak ve kızları Eliz ile Bodrum'a gitmişti.32 yaşındaki Eşi Buse Varol ile sahilde el ele dolaşırken Gölköy'de objektiflere takılan 46 yaşındaki Alişan'ın keyfi yerindeydi. Oğlu Burak'ın mısır ısrarını geri çevirmeyen çift, sonrasında kendilerine ve oğullarına mısır almıştı. Sahilde kum ile oynayan Burak'a Anne Buse Varol eşlik etmeyi ihmal etmemişti.
MUTLU AİLE FOTOĞRAFI Tatillerine devam eden çiftten Buse Varol, eşi ve çocukları Burak ile Eliz ile çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Aynı pozu Alişan da sosyal medya hesabından paylaşmıştı.
"SEVGİ HEP DAİM" Selçuk'u kaybettikten sonra zor günler geçiren ve acısı bir türlü dinmeyen Alişan, sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Zaman zaman çocukları ve yeğenleriyle verdiği pozları takipçileriyle paylaşan ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda oyuncu eşi Buse Varol ile çekilen karesini yayınlamıştı. İki çocuk babası Alişan paylaşımına; "Uzun zaman olmuştu birlikte fotoğraf koymayalı…Sağlık olsun da sevgi hep daim" notunu düşmüştü. Ünlü çifte kısa sürede binlerce beğeni ve 'Maşallah' yorumları gelmişti.STÜDYOYA GİRDİLER Zaman zaman eğlenceli anlarını da sosyal medya hesaplarından yayınlanan Buse Varol ile Alişan, son paylaşımlarıyla gündem olmuştu. Birlikte stüdyoya giren ünlü çift, bu anları takipçileriyle paylaşmıştı. Alişan'ın bateri çaldığı, Buse Varol'un eşinin 'İkimize Birden' şarkısını söylediği videoya binlerce yorum gelmişti. Bazı sosyal medya kullanıcıları çiftin çok tatlı olduğunu ve eğlendiklerini söylerken; bazıları da "Özür dilerim kulaklarım", "Olmamış", "Ne denir ki? Her şeyi illa deneyecekler" gibi olumsuz yorumlar yapmışlardı

Bunlar da İlginizi Çekebilir