Güncel Hastanelik oldu
Eğlenceli pozlara beğeni yağdı...


Kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile mutlu bir evlilik sürdüren Fahriye Evcen ocak ayında ikinci bebeğini kucağına aldı. Ünlü çift, ilk çocukları Karan'ın ardından dünyaya gelen ikinci bebeklerine Kerem adını verdi. Sevilen isimler oğulları Karan'ın 4. yaş doğum günü partisinde küçük oğulları Kerem'le ilk kez poz verdi.

Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen 2019 yılında ilk bebeği Karan'ı, bu yıl ise ikinci bebeği Kerem'i dünyaya getirdi. En son Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Akça karakterine hayat veren Evcen, büyük oğlu Karan'ın doğum günü partisinden pozları peş peşe paylaştı.

36 yaşındaki Evcen paylaşımına "4 yaşın kutlu olsun kalbim" notunu düştü. Ünlü ismin fotoğraflarına takipçileri "Ay Kerem", "Maşallah güzel aileye", "Kerem'e de hesap açın", "Karan ne kadar da tatlı" yorumlarında bulundu.
Güzel oyuncu daha önce yaptığı açıklamada Kerem'in Karan'a çok benzediğini dile getirmiş, "Her şey çok iyi geçti. Benim de bebeğin de sağlığı gayet iyi. Karan'a çok benziyor. O da kardeşini görünce çok mutlu oldu" demişti.
2019 yılında ilk çocukları Karan'ı kucaklarına alan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen,çifti geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne- baba olmanın mutluluğunu Kerem ile yaşadı.
ATV'nin reytingleri altüst eden dizilerinden Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit ile güzel eşi Fahriye Evcen son olarak oğulları Karan'ın doğum gününü kutladı.Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Karan'ın 4. yaşını kutladı.


Ünlü çiftin mutlu aile pozlarına kısa sürede beğeni ve yoruym yağdı.Burak Özçivit, "Aşk Adam 1
Fahriye Evcen ise, "4 yaşın kutlu olsun kalbim ♥️
İşte Burak Özçivit ve Fahriye Evcen oğulları Karan'ın eğlenceli doğum günü pozları...Evcen Kerem'in Karan'a çok benzediğini dile getirmiş, "Her şey çok iyi geçti. Benim de bebeğin de sağlığı gayet iyi. Karan'a çok benziyor. O da kardeşini görünce çok mutlu oldu" demişti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir