"Örgüt liderliği" suçu ile hapiste olan Adnan Oktar'ın avukatları sayesinde örgüt üyelerine verdiği talimat ortaya çıktı. Oktar'ın "Varlığımızı devam ettirin" dediği belirtilirken, polis ekipleri ihbar doğrultusunda aralarında Oktar'ın avukatlarının da olduğu 32 kişiyi gözaltına aldı. Polis tarafından araca bindirilirken görüntülenen Oktar’ın son hali dikkat çekti.
Yıllarca Kedicik adı altından birçok kadına eziyet ettiği ortaya çıkmıştı. Daha sonra işlediği bütün suçlar da ifşa olunca Adnan Oktar tutuklanmıştı. Adnan Oktar silahlı suç örgütüne yönelik soruşturmada, içinde Oktar'ın avukatlarının da olduğu bazı şüphelilerin, örgüt elebaşının emir ve talimatlarını dışarıdaki örgüt üyelerine ilettiği, örgütün devamlılığını sağlamayı hedeflediği öğrenildi. Örgütün maddi imkanlarını kontrol ettikleri, bazı müştekiler ve etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanması olasılıklı kişilere baskı kurdukları saptandı.
Birçok suçtan yargılanan ve hapiste olan Adnan Oktar, örgüt üyeliğini devam ettirmekten yine hakim karşısına çıktı.
Kedicikleri ile ün yapan Oktar'ın son hali hayrete düşürdü.
İşte Adnan Oktar'ın son hali...
Bu durumun ortaya çıkması ile birlikte Adnan Oktar’ın adliyeye götürülürken ki tavrı ve son hali dikkat çekti.
Sözleri ve hareketleri ile sık sık gündem olan Oktar’ın kedicikleri daha önce kendilerine yapılan iğrençlikleri itiraf etmişlerdi.
Her birinin ayrı yarı fanteziye alet olduklarını söylemişlerdi. Yakalanması ile Türkiye’nin gündemine oturan Adnan Oktar’ın son hali herkesi şaşırttı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir