SON DAKİKA!
AZ ÖNCE AÇIKLAMA GELDİ!
BAKAN KOCA KENDİ HESABINDAN DUYURDU!
YENİ KISITLAMA HABERİNİ AZ ÖNCE DUYURDU!
Devamını okumak için görsele dokunun..
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı'nın yarın yapılacağını belirterek, "Yarın saat 18.00'da bir açıklama ile huzurlarınızda olacağım. Bu açıklamanın, bir süredir beklenen açıklama olacağına inanıyorum. Buluşmak üzere." dedi.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği açıklamada 23 Şubat'ta maske kısıtlamasıyla ilgili önemli bir kararı paylaşacağını açıklamıştı. Ancak geçtiğimiz hafta Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, beklenen Bilim Kurulu toplantısının 1 Mart salı gününe ertelendiği belirtildi.
"KISITLAMALAR TEKRAR DEĞERLENDİRİLECEK"
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise sosyal medya hesabından yaptığı yeni paylaşımda Bilim Kurulu toplantısının yarın gerçekleştirileceğini ifade ederek, "Koronavirüs Bilim Kurulu yarın, salgınla mücadelede gelinen nokta ve kısıtlamaların tekrar değerlendirilmesi gündemiyle toplanıyor. Yarın saat 18.00'da bir açıklama ile huzurlarınızda olacağım" dedi.
"BİR SÜREDİR BEKLENEN AÇIKLAMA OLACAĞINA İNANIYORUM"
Sözlerine devam eden Koca, "Bu açıklamanın, bir süredir beklenen açıklama olacağına inanıyorum. Buluşmak üzere" diye konuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir