Kassandra rüyasında gördü. Seçimi kimin kazanacağını açıkladı


Dediklerinin hepsi tek tek gerçekleşen ünlülerin astroloğu Kassandra, bu yıl büyük olasılıkla 14 Mayıs tarihinde yapılacağı iddia edilen seçimi kimin kazanacağını açıkladı.İktidardan muhalefete tüm partiler Türkiye'nin en kritik seçimine hazırlanıyor.

Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında yapılacak seçimler için bütün anket şirketleri, hemen hemen her hafta elde ettikleri sonuçları kamuoyu ile paylaşmaya devam ediyor.Bu sonuçlar ilgiyle takip edilirken, siyasi partilere de hangi illerde kuvvetli, hangi illerde zayıf oldukları bilgisini veriyor.Seçim sonuçlarını görmek için istihareye yattığını söyleyen Kassandra 'Kendimi büyük bir binanın yanında buldum. Yavaş adımlarla içeriye doğru giriş yaptım.

Etrafta tek tük insanlar vardı. Ben ise binanın büyüklüğüne paralel olarak içerisinin çok kalabalık olacağını tahmin ettim.Bir ara üst kattaki yerden alkış sesleri yükseldi. Hemen oraya doğru yöneldim. Ama hiç kimseyi göremedim. Yerleri süpüren görevliye 'Amca ne oldu burada? Alkışları duydum' sorusunu yönelttim.Yüzüme bakan kır saçlı amca 'Az önce 6'lı masa toplantı yaptı. Dışarı çıktıklarında ise kısa bir açıklama yapıldı. Sonra da büyük bir alkış koptu' dedi.Ne dediler diye sorduğumda ise 'Ben koridorun en dibindeydim o nedenle duyamadım konuşulanları ama ayrılırken hepsinin yüzü gülüyordu' dedi.

Tam çıkış kapısına doğru yönelirken gözlerime inanamadım. Tanıdığım bir siyasetçi bana başıyla işaret verip, kendisini takip etmemi istedi.O yanındaki kişiyle muhabbet ederken ben de onu izlemeye başladım. Bir kaç adımda bir arkasına bakıp onu takip edip etmediğimi kontrol ediyordu.Derken bir odaya girdiler. Ben de girmek üzereyken bir görevli 'Sen de kimsin?' diyerek beni durdurdu. O siyasetçi 'O benimle' deyince koruma görevlisi karnıma uzanan eline aşağıya indirdi.Ben de artık o ortamdaydım. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli gülerek konuşup şakalaşıyorlardı. Masadan aynı andan kalktılar.

Hem Cumhur İttifakı'nın hem de Millet İttifakının liderleri gülüyordu. Buna ilk başlarda bir anlam veremedim.Bir süre sonra uyandım. Her zaman ki gibi bir bardak su içip istihareye tekrar yattım. Binadan çıktım ve toplu ulaşıma bindim.İki genç Galatasaray-Fenerbahçe arasında oynanacak olan Süper Lig maçı için tahminlerde bulunuyordu. Bulunduğum ayın mayıs olduğunu buradan çözdüm.Çünkü fikstüre göre maç 21 Mayıs 2023 tarihinde Galatasaray'ın sahasında oynanacaktı. Muhabbete ben de katıldım.Kısa süre sonra can alıcı soruyu yönelttim. 'Seçimin sonucu ne oldu?' diye sordum: İkinci tura kaldı yanıtını aldım.Beynimde şimşekler çaktı. liderler 2. turda uygulayacakları stratejiyi belirlemeye çalışıyorlardı. Her iki ittifak da sonuçlardan memnundu' dedi.Bu seçim sonucunun Türkiye açısından hayati önem taşıdığını belirten Kassandra küresine de baktığını söyledi. Küresinde Meclis'i gördüğünü ve alkış tufanı koptuğunu belirten Kassandra 'Büyük coşku içinde marşlar söyleniyordu.Milletvekillerinin elleri marşa eşlik ediyordu. Islıklamaları da gördüm. Vekillerin alkışlarından ve söyledikleri marşlar çok şey anlattı' diye konuştu.Sizin de bu yazdıklarımdan bir şeyler çıkardığınıza adım kadar eminim.Hepimiz için seçim sonuçları hayırlı uğurlu olsun' dedi. KAYNAK:yenicaggazetesi.com.tr

Bunlar da İlginizi Çekebilir