Sanat camiasının renkli isimlerinden biri olan Safiye Soyman, MS hastası oğlunun son halini paylaştı. Bizde o kareleri sizler için hazırlarken, ünlülerin çocuklarınıda bir araya getirdik. İşte detaylar...
Sanat camiasının ünlü isimlerinin özel hayatları oldukça merak ediliyor. Özelliklerde eşleri ve çocukları. Son olarak renkli karekteri ile sanat camiasının sevilen isimleri arasında yer alan Safiye Soyman, 24 yıldır MS hastası olan oğlunun son halini paylaştı. Bizde o kareleri sizler için hazırlarken, ünlülerin çocuklarınıda bir araya getirdik. İşte detaylar...
Neredeyse her gün ekranlarda gördüğümüz ünlü isimlerin sır gibi sakladıkları çocuklarını hiç merak ettiniz mi? Bazı ünlülerin çocukları olması bile şaşırtıcı gelebilir. Çünkü onlarını çok fazla görmediğimiz için, şimdi öğrenince şok olacaksınız.
24 yıldır MS tedavisi gören oğlunun son halini paylaşan Safiye Soyman, "Haruncuğum, oğlumu çok merak edenler var, soranlar var sağlık durumu hakkında. Hepinizden Allah razı olsun. Ben de onu sağlığı için yazın sıcaktan 4 aylığına köydeki yayla evinde, oksijeni bol, havası serin bir yerde evinden ve bahçeden sizlere göstermek, paylaşmak istedim. Hepinize sevgiler, soranlara sağ olsunlar, var olsunlar. Hepinizi öpüyoruz" ifadelerini kullandı. O paylaşım kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.
Geçtiğimiz aylarda minik kızı Mavi’nin sağlık sorunları olduğu ortaya çıkmış, Erçel ailesi Mavi’nin tedavisine yoğunlaşmıştı. Tedavi süreci boyunca konu hakkında hiç konuşmayan anne Gamze Erçel, sessizliğini bozdu. Bir çekim sırasında merak edilenleri cevaplayan Gamze Erçel, kardeşi ve kızı hakkında sorulan sorulara; "Günlerimiz çok güzel geçiyor. Mavi'yi benden çok neredeyse teyzesi görüyor. "Onların ilişkisini görünce kısmıyor değilim. Hande'nin yanına gittiğinde eve gelmek istemiyor. Bu konu da dertliyim anlayacağınız" şeklinde cevapladı. Gamze Erçel'in açıklamalarına ise fanlarından "Vallahi çok zor durum, benim oğlumda anneannesine gitti mi eve gelmek istemiyor. Beni istemiyor gibi davranıyor, çok üzülüyorum" şeklinde yorumlar geldi.
Depremzedelere evleriniaçan Tatlıses, bölgede etkilenen hayvanlar içinde elinden geleni yapıyor. Sosyal medyadan kendisini eleştirenlere öfkelenen Tatlıses, "Yıllardır konuştuğumuz şey şu; hangi insana güvenebiliyorsunuz? Tecavüz edene mi, sapığına mı bebeğe tecavüz edene mi, otobüste kadının arkasından dokunan... Hangi hayvanda bunu görüyorsunuz? O zaman ben de bu insanlarla aynı toplumda yürümek bulunmak istemiyorum. Önce bunları temizleyin sonra hep beraber düşünelim..."
Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu sevgilisiyle ortaya çıktı. Çocukluğundan beri magazincilerin ilgisini hep üzerine çeken Zehra Çilingiroğlu sevgilisiyle bir mekandan çıkarken görüntülendi. Hülya Avşar'ın her fırsatta evlenmesini istemediğini dile getirdiği Zehra Çilingiroğlu'nun ünlü iş adamından evlenme teklifi aldığı ve önümüzdeki günlerde düğün hazırlıklarına başlayacağını iddia edildi.
Sinema ve tiyatro oyuncusu Orhan Aydın'ın acı feryadı! Usta oyuncu kızının hala göçük altına olduğunuı haykırdı. Aydın, "Kızıma ulaşmaya çalışıyoruz..enkazın altında ve üstünde büyük bir beton kütlesi var. Artık dayanma gücüm kalmadı.. yüreğim ağlıyor.. ellerim titriyor. Ülkemin sahipsiz olmasına kahroluyorum. Acım ve kederim tarifsiz. Haydi be canım.. haydi kiraz gülüşlüm..diren."
Engin Altan Düzyatan ile uzun süreli birlikteliğini bir anda noktaylayan Özge Özpirinçci, özel hayatıyla en çok merak edilen ünlüler arasında. Burak Yamantürk ile uzun süreli bir birlikteli yaşayan ve doğumuna haftalar kala nikah masasına oturan güzel oyuncu, kızı Mercan'ın yüzünü ilk defa gösterdi. Mercan'ın annesine benzerliği dikkat çekri.
Ailemin Kralı dizisi ile tanınan Yağmur Ün anne oldu. Güzel oyuncu kızına Su Diyana adını verdi. Ün'ün takipçileri bebeğine verdiği isme tepki gösterdi.
Geçtiğimiz gün bazı magazin sitelerinde Engincan Ural’ın evliliğinin bittiği yönünde haberler çıktı. Ural’ın eşi tarafından aldatıldığı iddia edildi. Haberler sonrası Engincan ve Sibel Can’dan yalanlama gelirken, bir açıklamada Hakan Ural’dan geldi. Çıkan haberlere çok sinirlenen Ural, 'Engincan beni aradı. O da üzüldü. 'Ya ben eşimle daha 40- 45 günlük evliyiz. Bir kadının iffetine yönelik bu kadar fütursuz ve ucuz iddiayı nasıl yaparlar' dedi. Çocuk inanamadı ' bu nasıl mümkün olur' dedi.'' diye belirtti. 'Şu kıza eşini aldattı diyorsun. Hiç onur ve haysiyetin yok mu, utanman yok mu? Oğlum dava açıyor zaten.'' dedi.''Sibel de bu haberlere üzülüyor. O da paylaşım yapmış, Sonra bütün gazeteler 'Sibel Can oğlu ile ilgili çıkan habere açıklama yaptı' oldu. Bu sefer bilmeyenler de arıyor. Bir kişinin kötülüğü binlerce kişiyi etkiliyor. Bırak çocuklarımızı bana saldırın'' ifadelerini kullandı.
Ceyda Düvenci ise "Melisa'yı doğurduğum ana gitmek isterim. Yok, değiştiriyorum; Melisa'nın düşme riski yaşadığı güne gitmek isterim aslında." dedi. Ünlü oyuncunun "İleride de Melisa'yı 40 yaşındayken görmek isterim. En merak ettiğim şey bu" sözleri sonrası duygusal anlar yaşandı. Sunucu Ceyda Düvenci'ye sarılarak destek oldu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir