Oğlu hakkında "Vurulduğum gün şirketin kasasını boşalttı, ihanete uğradım Hastaneye gitti, eğer bir damla gözyaşı döktüysem… İhanete uğradım ihanete. Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşaltı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor?" diyen İbo herkesi şoke etmişti. Oğlundan babasına sert sözler geldi

HABERİN devamını okumak için gorsele tıklayın
İbrahim Tatlıses'in oğlu babası hakkında "Dükkan batırdı gibi arkası kesilmez, korkunç, utanç verici iftiraları asla kabul etmiyorum ve milyonların önünde "büyü yaptılar, domuz yağı sürdüler" gibi açıklamalarıyla kendisinin akıl sağlığıyla ilgili olan şüphelerim artmıştır." açıklamasını yaptı.

Oğlundan zehir zemberek sözler

HABERİN devamını okumak için gorsele tıklayın
İbrahim Tatlıses, ilk evliliğini Urfa'da Adalet Durak ile yaptı. Çiftin bu evliliğinden Gülden, Gülşen ve Ahmet Tatlı adında 3 çocuğu oldu

1979 yılında Kara Yazma filminde tanıştığı Perihan Savaş ile evlendi. Savaş'la evliliğinden Melek Zübeyde adında bir kız çocuğu oldu.

Tatlıses, 1983'te Günah filmini çekerken tanıştığı Derya Tuna'yla aşk yaşamaya başladı ve bu ilişkisinden ''İdo'' adında bir oğlu oldu.
Gülşen adlı kızından olan torunu Berfin güzelliği ile herkesi şaşırttı. Dünya güzeli olarak adlandırılan Berfin kısa sürede büyük beğeni topladı.
69 yaşında olan türkücü İbrahim Tatlıses ikisi resmi ve üçü resmi olmayan toplam 5 evlilik yapmıştır.
2011 yılında evlenen çift, 2013 yılında boşandı. İkilinin bu evlilikten Elif Ada adında bir kızı bulunuyor.
İbrahim Tatlıses'in kıı Dilan Çıtak nişanlandı. Çıtak'ın nişan kurdelesini babası kesti. Daha sonra el öpme merasimi yapılan törende İbrahim tatlıses kızına elini öptürürken damadına önce uzatıp sonra elini çekti. O anlar sosyal medyada gündem oldu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir