MÜGE ANLI'DA YENİ GELİŞME
Gündüzki programıdna polisler stüdyoyu basarak 4 kişiyi gözaltına almıştı. Canlı yayında ceseedin bulunması herkesi sok etmişti. C'ıaneyi ise Burhan'a atmıştı. Asıl kocasını O'lduren az önce ortaya çıktı. Ayrıca yayından çıkarken kadının son sözlerini duyan Müge dondu kaldı. Bu nasıl bir söz
DE'TAYY YORUMMDA

Müge Anlı ve Tatlı Sert programında bir süredir kayıp olarak aranan inşaat ustası Şaban Ataş'ın kaybında son dakika gelişmesi yaşandı. Muğla Seydikemer'de kayıp olarak aranan Şaban Ataş'ın cesedi üzeri taşlarla örtülü olarak bulundu. Peki, itiraf kimden geldi? Şaban Ataş'ın ölümünden kimler sorumlu? İşte Müge Anlı'da günlerce işlenen olayla ilgili son dakika gelişmeleri.

"AYAKKABISI İLE CÜZDANLARINI PARALARINI HER ŞEYİ YAKTIM"

Burhanettin "Örtü getir direkt saralım" dedi. Halı örtüm vardı onu getirdim sardım ve Şaban'ın cesedini aşağı depoya koyduk. Mert'e de kızdı bana da "Hızlıca çıkartalım akşamüzeri yaylaya götürelim" dedi Ayakkabısını cüzdanlarını her şeyini yaktım, paralarını dahi yaktım. Ama çok pişmanım ben hiç öldürmeye teşebbüs etmedim, ben vurmadım. Ben sadece taşımaya yardım etti. Vurdum kafasına dedi, sopayla vurmuş bizim beysbol sopamız vardı mutfakta camın kenarında onunla vurmuş"

İKİ SEVGİLİ YÜZLEŞTİ!

Ardından yayında Emine Karabulut ile Burhanettin karşı karşıya geldi. Sevgilisinin iddialarını reddeden Burhanettin Öztürk "Ben çayı içtikten sonra çıktım gittim benimle hiç alakası yok" dedi. Ben öldürmedim, vurmadım diyen Burhanettin Öztürk, Şaban Ataş'ı kendisinin öldürmediğini söyledi.Emine Karabulut ise "Her
İŞTE ŞABAN ATAŞ'IN CESEDİNİN BULUNDUĞU ANLAR!

Korkunç cinayete kurban giden Şaban Ataş'ın cesedinin yerini eski eşi Emine Karabulut ile oğlu tarif etti. Müge Anlı ekibinin Ataş'ın cesedini gördüğü anlarda stüdyo buz kesti!

Ne yaptıysam sana sevgim için yaptım demesi.
Oğlunun babam bunları yapmasaydı başına bu gelmeyecekti demesi
Küçük oğluna hakkını helal et derken annesine sarılmaması dağılan aileleri gözler önüne serdi

Bunlar da İlginizi Çekebilir