Türkiye'nin gündemine oturan Sinan'ın kaçacak yeri kalmadı. 
Yeni bulgulara ulaşıldı. Ekipler bu bulguları inceleme almıştı. 
Buldukları çok büyük delil.
 Sinan bunu duyunca ne diyeceğini bilemedi Detayı diğer sayfamıza geçerek okuyunuz...HABERİN VİDEOSU İÇİN GÖRSELE DO/KUNUNUZ…


Müge Anlı ve Tatlı Sert programında işlenen "Kayıp Arife" olayında yeni gelişmeler yaşandı. Olayın bir numaralı şüphelisi Sinan Sardoğan adlı şahsın çalıştığı yer ve tarlası ekipler tarafından incelemeye alındı. Yapılan aramada ekipler, Sinan'ın gübre döktüğü yerde yanmış kıyafetler buldu. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında ilginç dakikalar yaşandı. Programda son günlerde ele alınan konu kapsamında çok sayıda kadına tacizde bulunduğu ve uygunsuz mesajlar attığı iddia edilen Sinan Sardoğan hakkında yeni gelişmeler yaşandı. TARLASI VE ÇALIŞTIĞI YER MERCEK ALTINDA Son olarak bugünkü yayında, kayıp Arife için yapılan çalışmalar gösterildi. Kadavra köpekleri ile aranan Arife'nin bulunması için bölgenin her noktasında hummalı bir çalışma sürdürülüyor. Bu bağlamda Sinan'ın çalıştığı yerler ve tarlası da incelemeye tabii tutuluyor. SİNAN'IN GÜBRE DÖKTÜĞÜ YERDE KIYAFETLER BULUNDU Ekipler bugün yaptıkları çalışmada ise Sinan'ın çalıştığı ve gübre döktüğü bölgede arama yaptı. Söz konusu aramada yakılmış ve yırtılmış kıyafetler bulundu. Bulunan eşyalar delil niteliğinde olduğu için incelemeye alındı. DÜN MÜGE ANLI'YI ÇİLEDEN ÇIKARTTI Öte yandan Sinan Sardoğan, dünkü yayında Müge Anlı'nın bacaklarına bakarken yakalanmıştı. O anları fark eden Anlı, "Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Yararım senin beynini." dedi. Sinan Sardoğan ise "Ben senin bacaklarına mı bakıyorum" diyerek kendini savunmuştu. Müge Anlı'nın dünkü yayınında Arife Gökçe'ye taciz içerikli mesajlar atan Sinan Sardoğan'a art arda sorular soran Müge Anlı sonunda çileden çıktı. "Yine soruyorum, ne işin vardı bu mahallede. Tayfun'un 'Annemle konuşma ona mesaj atma' demesine rağmen hala daha onun mahallesine niye gidiyorsun?" diye soran Müge Anlı, Sinan Sardoğan'ın bacaklarına baktığını fark edince sert çıktı. Müge Anlı'da aranan Arife Gökçe olayında bugün çarpıcı gelişmeler yaşandı. Yaşlı kadının kaybında şüpheli bulunan Sinan Sardoğan, dünkü canlı yayında Gökçe'nin kaybolduğu gün giydiği pantolonu 'gübre' bulaştığı için yaktığını anlatmıştı. Bunun üzerine olay yeri inceleme ekipleri, Sinan Sardoğan'ın 'Pantolonuma gübre bulaştı' dediği yerde çalışma yaptı. Bölgedeki tüm gübrelerden örnekler alındı. Ekipler daha sonra Arife Gökçe'nin bahçesinden de gübre örneği aldı. Örnekler incelemeye yollandı.
SİNAN SARDOĞAN HAKKINDA 7 YENİ İHBAR DAHA! Müge Anlı ise Sinan Sardoğan ile ilgi 7 ayrı ihbar daha aldıklarını açıkladı. Anlı, İstanbul'da oturan Özkan Deveci isimli vatandaşın dayanamayıp stüdyoya geldiğini vurguladı. Deveci, 2021 yılında Sinan ile yaşadığı olayı şu sözlerle anlattı: Sinan, Esenyurt'ta kaldırımda bir kadınla tartışıyordu.


BAYILMA NUMARASI YAPIP KAÇTI! Anlı'nın bugün yayınlanan bölümünde Arife Gökçe olayında çarpıcı gelişmeler yaşandı. Müge Anlı ise Sinan Sardoğan ile ilgi 7 ayrı ihbar daha aldıklarını söyledi. Yaşananlara dayanamayıp stüdyoya gelen bir vatandaş, Sinan ile yaşadığı olayı tek tek anlattı. Sinan'ın bir kadını sıkıştırdığını ve cebinde yumurta büyüklüğünde taşlar olduğunu öne süren izleyici, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özkan Deveci isimli vatandaş Sardoğan ile ilgili yaşadığı olayı şu sözlerle aktardı. "Sinan, Esenyurt'ta kaldırımda bir kadınla tartışıyordu. Önce karı-koca olduklarını sandım. Ama anladım ki değiller. Hemen koştum abla dedim akraban mı eşin mi? 'Kardeşim bilmiyorum. 15-20 dakikadır peşimde. Eşimi aradım geliyor' dedi. Ben de bu Sinan'ın iki yakasını topladım. Bir kadını neden rahatsız ediyorsun ne istiyorsun deyince kekeledi. Ceplerinde yumurta büyüklüğünde taşlar vardı. Kadın da korkmuş titriyordu. Ben yapmamam gereken bir şey yaptım. Sinan'ı biraz dövdüm. Yere yatıp çırpındı ben de korktum. Telefonumu arabadan alıp ambulans çağıracaktım. Ama döndüğümde bir baktım Sinan yok! Bayıldı numarası yapıp kaçmış. Ceplerindeki taşları da boşaltmış. İnşallah o sapığın olması gereken yerde olduğunu görmek isteriz…"

Bunlar da İlginizi Çekebilir