ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te her bölüm sosyal medyada büyük yankı uyandırıyor. Bugünkü bölümde programa katılan bir çift ise açıklamalarıyla kan dondurdu.
Anlattıklarıyla herkesi şaşkına çeviren Ömer-Yasemin çifti, 19 sene önce evlerinin önünden kaybolan kızlarının kaçırıldığına dair şüphelerini paylaştı.

Gamze'nin babası Ömer Gündoğdu, ağabeyinin eşi Güldane'nin kocasını aldattığı sevgilisi Mecit'i tehdit etmeye gittikten kısa bir zaman sonra 2 yaşındaki küçük kızları Gamze'nin kaybolması arasında bir bağlantı olduğunu düşündüğünü ifade etti. İşte kan donduran olaya dair detaylar...
ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugün yayınlanan bölümüne katılan acılı anne-baba, açıklamalarıyla kan dondurdu.
Tam 19 yıl önce, 2004 senesinde evinin önünden kaybolan minik kızları Gamze Gündoğdu'nun izini süren acılı anne-baba, şimdi 22 yaşında olan kızlarını bulması için Müge Anlı'dan yardım istedi.
Anlattıklarıyla herkesi şaşkına çeviren Ömer-Yasemin çifti, 19 sene önce evlerinin önünden kaybolan kızlarının kaçırıldığına dair şüphelerini paylaştı.
Gamze'nin babası Ömer Gündoğdu, ağabeyinin eşi Güldane'nin kocasını aldattığı sevgilisi Mecit'i tehdit etmeye gittikten kısa bir zaman sonra 2 yaşındaki küçük kızları Gamze'nin kaybolması arasında bir bağlantı olduğunu düşündüğünü ifade etti.
Küçük Gamze'nin Mecit tarafından kaçırıldığına emin olan aile kızlarının evlatlık verildiğine inanırken,
Mecit'in kızı telefona bağlanarak babasının suçsuz olduğunu ve Gamze'yi asıl kaçıranın aileye karşı öfke duyan yenge Güldane olduğunu ifade etti.
19 yıl önce evinin önünden kayıplara karışan Gamze Gündoğdu'nun başına ne geldiği halen merak konusu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir