Ekranların en çok izlenen programlardan biri olan Müge Anlı’nın canlı yayınında yaşananlar herkesi şaşkına çevirdi. Mikrofonun açık olduğunu unutan Anlı, kocasından gelen mesajı okuyunca stüdyoda sessizlik yaşandı. İşte o anlar…
Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert programında yaşananlar izleyenleri şaşkına çevirdi. Sevgilisiyle hamamda tanıştığını söyleyen konuğuna 'Erkek hamamına girdiğinde öyle kadınlarla konuşma şansları var mı? Benim kocam da gidiyor da hamama merak ettim şimdi.' diyen Müge Anlı'ya eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu'ndan anında mesaj geldi. İşte detaylar…
Müge Anlı’da yine enteresan anlar yaşandı.
ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümünde yaşananlar izleyenleri şaşkına çevirdi.
Programa konuk olan Dilek Sarıkaya, eski sevgilisinin kendisini yaklaşık 1.5 milyon TL dolandırıldığı iddia ederek Müge Anlı'ya başvurdu. Sarıkaya, kendisinden 14 yaş küçük Seyit Eren isimli sevgilisine arabalar alıp, dükkanlar açtığını söyledi.
Hamamcılık yaptığını dile getiren Dilek Sarıkaya, sevgilisi Seyit Eren'le hamamda tanıştıklarını, Eren'in sürekli müşteri olarak geldiğini söyledi.
Müge anlı da “Bu böyle bildiğimiz hamam mı bu? Erkekler giriyor erkek bölümüne.
Erkek hamamına girdiğinde öyle kadınlarla konuşma şansları var mı?
Benim kocam da gidiyor da hamama merak ettim şimdi yani nereden kadın buldu da konuşuyor? Demek arada gitmek lazım nereye gidiyorlar diye." dedi.
Daha sonra ise canlı yayında Müge Anlı'nın eşinden jet yanıt geldi. Anlı, eşinin 'Bizimkinde yok kadın madın' mesajını okuyunca herkesi güldürdü.

Bunlar da İlginizi Çekebilir