Güncel MasterChef
Tiktok videosunu gereçke gösterdei
Denizli'de yaklaşık 6 aydır kendisinden haber alınamayan 1 çocuk annesi genç kadının kocası, aylar sonra cin-ayeti itiraf etti. İttim ve yere düştü demişti. Ama olayın aslında öyle olmadığı savcı sorgusunda ortaya çıktı. Herkesi öfkelendiren asıl detay otopside ortaya çıktı
Ayrıntıyı bir diğer sayfamızdan okuyunuz
OTOPSİ RAPORU GERÇEĞİ ORTAYA ÇIKARDI
OLAYIN ÖNCESİ ŞÖYLŞE, OTOPSİ SONUCU HABERİN DEVAMINDA

Denizli'nin Pamukkale ilçesine bağlı Gözler Mahallesi'nde yaşayan evli ve 1 çocuk annesi Mine Kocadağ, Ağustos ayında ortadan kayboldu. Kayıp başvurusu yapan ağabey Tayfun Koç'un, kardeşinin cinayete kurban gittiği iddiasıyla " Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme" programına müracaat etmesinin ardından koca Mithat Kocadağ, günler sonra eşini öldürdüğünü itiraf etti. Eşinin 2 gün evde sakladığı cesedini çuvala koyup gömdüğü yeri tarif eden Mithat Kocadağ, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Türkiye'nin konuştuğu cinayetin nedeni de şoke etti.CİNAYETİN NEDENİ TİKTOK PAYLAŞIMLARI

Mine Kocadağ cinayetinin de TikTok yüzünden gerçekleştiği ortaya çıktı. Eşini TikTok'taki paylaşımlarından dolayı kıskanan koca Mithat Kocadağ, çıkan tartışmada ihanet etmekle suçladığı Mine Kocadağ'ı öldürdü.

DNA TESPİTİ YAPILACAK
Öte yandan Mine Kocadağ'a ait olduğu ileri sürülen ceset, otopsi için morga kaldırıldı. Tanınmayacak halde olan cesetten alınan örnekler, DNA tespiti için İzmir'e gönderildi. Aileden alınacak örneklerle yapılacak karşılaştırmanın ardından, cesedin Mine Kocadağ'a ait olup olmadığı belirlenecek. Cenazenin, DNA sonuçlarının kesinleşmesinin ardından toprağa verileceği ifade edildi.

Cesedi çuvaldan çıktı
Mithat K.'nın canlı yayında karısını gömdüğü yeri göstermesinin ardından ekipler, gösterilen yerden yaptığı çalışmada çuvalı çıkardı. Burada yapılan incelemede aylardır kayıp olan Mine’nin cesedi çuvalın içinden çıktı.

Gözaltına alındı
Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmaların ardından cansız beden otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Mithat Kocadağ ise canlı yayında ekipler tarafından gözaltına alındı.

OTOPSİDE BELİRLENDİ
CANİ KOCA TUTUKLANDI

Cesedin bulunmasının ardından Mithat Kocadağ, canlı yayında gözaltına alındı. Denizli'ye götürülen Kocadağ, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Cani kocanın emniyette verdiği ifadeleri ortaya çıktı.KAN DONDURAN İTİRAF

Mithat Kocadağ emniyette verdiği ifadede, "Eşimle iliş-kiye girdim, sonrasında iki elimle 30 dakika boyunca bo-ğa-zını sık-tım. Ce-sedi ban-yoya koyduktan sonra bazanın altına aldım. Ce-sedi çuvalla otelin oraya götürdüm ve göm-düğüm yere attım" diyerek duyanların tüylerini ürpertti.
Öte yandan, Mine'nin ö-lmeden önce içtiği kahvesinin içine eşi tarafından fare ze-hri koyulduğu da iddialar arasında yer aldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir