Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan ile boşanma nedenini açıkladı


Arzum Onan ile boşanan Mehmet Aslantuğ, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.Herkes boşanma nedenini merak ediyordu.
Arzum Onan'la 27 yıllık evliliği sona eren Mehmet Aslantuğ, sosyal medya hesabından ayrılığın perde arkasını anlattı.Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın 27 yıllık evliliğini bitiren duruşma 29 Mayıs'ta Beykoz Adliyesi'nde görüldü. Duruşmaya çift el ele geldi. Arzum Onan, gazetecilerin sorularını "Arkadaşlar çok hassas bir konu, böyle konuşulur mu?" sözüyle geçiştirdi. Anlaşmalı olarak boşanan çiftin duruşması sadece 5 dakika sürdü.
"KALBİMİ BAŞKA BİRİNE VERMEDİM" Boşanmanın ardından adı iş insanı Gözde Akpınar ile anılan Mehmet Aslantuğ Instagram hesabından ayrılığın perde arkasını anlattı. İşte o sözler: "Ve bir borç! Çok yalın anlatayım, izlediğiniz videoya konu müziğe ait bir kültürün evladıyım. Ayıp ve utanma duygusuyla büyüdüm, öyle de gideceğim bu hayattan. Biricik sevgili Arzum' u ben terk etmedim. Kalbimi başka birine vermedim."
"Bir yıl önce dikkatli, özenli, saygılı bir ifadeyle şunu söyledi 'Birkaç yıldır baş etmeye çabaladığım ama edemediğim bir durum var. Artık karı koca gibi hissetmiyorum. Kendime ait bir evde yaşamak istiyorum"
"Ben de… Pek kolay olmasa da… Anlayışla, saygıyla karşıladım elbette. Küskün davranmadım. Sadece şunu söyledim 'Böyle bir durumu yönetemem. O halde hukuken de ayrılalım. Davayı da sen aç ve tamamen özgür ol, kendini öyle ara."
"BANA YA DA ONA YÜKLENMEYİN ARTIK" "Hepsi budur ve aylardır benim için de hiç kolay olmamıştır. Çok kıymetli bir dost olarak kalacaktır. Biricik evladımızın kalbi de kendi gibi güzel annesi olarak." "Lütfen bana ya da ona yüklenmeyin artık. İkimiz de kalan hayatımıza/başkaca sorumluluklarımıza sahip çıkmaya çalışalım."

YENİ AŞK İDDİASINI YALANLADI Mehmet Aslantuğ'un iş insanı Gözde Akpınar ile aşk yaşadığı iddia edilmiş, Aslantuğ iddialara tepki göstermişti. Aslantuğ, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı: "Sınanmak! Hiç tanımadığım bir hanımefendinin neredeyse bahsi edilen parası/mirası üzerinden bir ilişki yaşadığım ve boşanmayı da bu yüzden istediğim konuşuluyormuş, haber olmuş!
Ben de o sırada film atölyemizin ışıklar/ayaklar dahil tüm ekipmanını tek başına kamyona yüklüyordum. Kamyonu da kullanmak üzere… Size sorma gereğini bile duymadan hakkınızda her tür dedikoduyu üretebiliyor, inanabiliyor, yazıyor çiziyorlar! Oysa daha dün 'Siyaset değil, haysiyet mücadelesi' diye TİP'in teklifini kabul ettiğimde partinin oy oranı yüzde yarım bile değildi. 40 yıllık mesleki kariyerimin de kimsenin rozetine ihtiyacı olmadığının bilincinde olarak. Bu kararın bile bir şey anlatıyor olması lazım. Kendine saygısı olmayanlar, başkalarının hayatına da saygı duymuyor."

ARZUM ONAN DA DESTEK VERDİ Aslantuğ'a eski eşi Arzum Onan da destek verdi. Onan, Aslantuğ'un yaptığı açıklamanın altına, "Her zaman yanındayım. Açıklama yapmaya ihtiyacın yok" yorumunu yazdı. Öte yandan söylentinin diğer tarafında olan Gözde Akpınar da konuyla ilgili Instagram hesabından paylaşım yaparak şu ifadeyi kullanmıştı: "Pazartesi ne yapacaksın?' deseler tazminat davası açacağım aklıma gelmezdi. Hayat biz planlar yaparken başımıza hangi saçmalığın geldiğidir. Dünya maalesef kötü ve gerzek insan dolu. Neyse sağlıcakla kalın."

Bunlar da İlginizi Çekebilir