Hayat Boyu Zengin Olacak 3 Burç..

Burçlara ilgi duyanlar yeni yılda az bir zaman kala kendilerini nelerin beklediğini korumaya başladı. Para ve mali durumu idare etmek bazen birçok kişi için sorun olabiliyor. Para kazanma konusunda bazı burçların diğerlerine oranla daha öne çıkıyor. Paraya para yapmayacaklar!
Zengin olacak burçlar açıklandı.
HABERİN DEVAMİNİ OKUMAK İÇİN
HABERİN GÖRSELİNE DO/KUNUNUZ…
KOÇ BURCU
Zodyak’ın en şanslı burcu bu yıl sizsiniz. Tutulmalar size yeni kapılar açıyor ve siz, yeni bir gelecek kuruyor, yeni oluşumlar için fırsatlar yakalıyorsunuz. Ocak sonu hareketli dönem başlıyor. Görüş alanı belirliyorsunuz, şartlarınızda ve konumunuzu ilgilendiren alanlarda iyileşme ve şifa buluyorsunuz. Nisan ayı ile kişisel haklarınız yükselişe geçiyor. Mayıs ayı takip işleri içindesiniz. Bir hastalığınız varsa tedavi süreci size iyi geliyor. Yaz ayları bol bereket buluyorsunuz. Yılın mücadeleleri, gelecek belirleyeceğiniz projelerle ve güvenliğinizi ilgilendiren konularla ilişkili olacağını gökyüzü ön görüyor. Mayıs- Haziran arası hareketli ve etkin zaman içindesiniz. 2024 Merkür retroları size destek olacak. Önceden yapmış olduğunuz ve tamamlamaya fırsat bulamadığınız girişimlerinizi düzenleme ve bitirme adına fırsat yakalıyorsunuz. Koç burçları bu yılı değerlendirmeye bakın.

BOĞA BURCU
Şubat ayı ile şartlarınıza çözüm geliyor. Mart ayı yenilikler belli oluyor ve hareketli zamana geçiyorsunuz. Sizi yükseltecek koşullarda görüş alanı belirlediğiniz Mayıs sonrası yeni haklar elde ediyorsunuz. Bol bereketli zamanlar Ağustos ile başlıyor. Yıl sonuna kadar destekleyen koşullar içindesiniz. Mücadele edeceğiniz konular toplumsal alanda ilerliyor. Haziran ve Temmuz arası oldukça aktif duruma geçiyorsunuz. Bir hastalık süreci içindeyseniz hastanelerle ilişkili gelişmeler öne çıkıyor. Bu yılın Merkür retroları, banka hesaplarınızda, yerleşim ve temel unsurlarınızı iyileştirme adına size toparlama şansı getiriyor. Boğa burçları, yılın ikinci yarısı size yarayacak. Bereketini değerlendirmeye alın.
İKİZLER BURCU
2024 de İkizler burçları, yeni yılla birlikte bedenen koşturmak durumunda kaldığınız gelişmeler içindesiniz. Bağlantı halinde olduğunuz işleriniz var. Nisan ayında konu her ne ise aydınlanıyor ve bağlantı bitiyor. Haziran ayı ile hareketli döneme giriyorsunuz. Ağustos da belirleyeceğiniz görüş açısı ile yeni şartlara çözüm getiriyorsunuz. Belirlenen bedeller için yeni takip süreci başlıyor. Ağustos ile yeni haklar elde ediyorsunuz. 21 Temmuz ve 5 Eylül arası oldukça hareketli ve girişim gerektiren koşullar içindesiniz. Bu yıl Merkür retrolar; ortaklıklarınız, iletişim ve anlaşma gerektiren organize işlerinizde şimdiye kadar düzenleyemediğiniz konuları tamamlama fırsatı getiriyor.
YENGEÇ BURCU
Yengeç burçları; 2024 Mayıs ayına kadar zorlanacaklar. Beklemek durumunda kalacakları mecburi zorunlu işler içindesiniz. Haziran ayı ile süreç aydınlanıyor. Temmuz ortaları hareket halinde olacağınız gelişmeler sizi bekliyor. Ağustos ile şartlarınıza çözüm geliyor ve size yeni yollar açılıyor. Ocak ayına kadar sizi zorlayacak bazı koşullara mecbur olabilirsiniz. Merkür retroları; şimdiye kadar büyüttüğünüz işlerinizi düzenleme fırsatı getirecek. Bu yıl mücadele edeceğini konular; ortaklı işler, banka hesapları ve profesyonel işlerinizde ilerleyecek. 5 Eylül-5 Kasım 2024 arası kişisel konumunuzla ilgili sizi zorlayan şartlar içinde olabilirsiniz. Bu zamanlarda yeni oluşumlar da önünüze çıkıyor.
ASLAN BURCU
2024 Aslan burçları mayıs ayına kadar yön bulamıyorlar. Nisan ayı ile güvence altına almak zorunda oldukları ve koşturacakları işler içindeler. Haziran ayında kişisel koşullarınız için gelişmeleri bekleme durumuna geçiyorsunuz. Aslanlar bu yıl büyük bedellerin belirlendiği zaman içindesiniz. Haziran ortaları yeni oluşumlar, yeni şanslar içinde oluyorsunuz. Sizi ileriye taşıyacak bağlantılar öne çıkıyor. Ağustos ile içinde bulunduğunuz şartlar aydınlanıyor. Ekim ayı ile belli bir düzen oluşturuyor ve yılın sonunda birçok şeye çözüm getiriyorsunuz. Bu yıl Merkür retroları Ateş burçlarında olacak ve size destek verecek. Eskiden girişim yapıp elde edemediğiniz ya da organize olamadığınız işlerinizi yenileme fırsatı elde edeceksiniz. 13 Şubat 23 Mart 2024 arası tartışmalı ortamlara dikkat ediniz. Bu arada önemli fırsatlar elinize geçebilir. 5 Mayıs-10 Haziran arası haklarınızla ilgili gelecek belirleyen önemli zamanlar içinde oluyorsunuz.
BAŞAK BURCU
2024 Başaklar, Bu yıl sizi zorlayacak. Haziran’a kadar, danışmanlıklar öne çıkıyor. Koşullarınızı belirleyecek olan süreçte eşlik etmek durumunda olacağınız gelişmeler içindesiniz. Yıl içinde gelecek belirleyen bazı haklar elde ediyorsunuz. Haziran sonrası, hareket etmek zorunluluğu içindesiniz. Temmuz ayı yapmış olduğunuz işlerde beklemeye geçiyorsunuz. Ağustos ayı ile güçlü bedeller belli oluyor ve bağlantı gerektiren işler öne geliyor. Yıl sonu konum ve şartlarınız aydınlanıyor. Bu yıl Merkür retroları, banka işlemlerinizle ilgili düzenlemeyi güncelleyecek. 23 Mart ve 1 Mayıs arası savaş ve hırsların gezegeni Mars, karşıt burcunuz Balık burcundan geçecek. Bu süre içinde tartışmalardan uzak durunuz ve ikilemde kaldığınız konulara dikkat ediniz. Başak burçları, siz her türlü zorluklara karşı alternatif çözümler getirecek güçtesiniz. Bu yıl işlerinize çözüm bulmak ve yoluna koymak için birileriyle hareket etmek durumunda olduğunuz şartların öncelikli durumda olduğunu gökyüzü ön görüyor. Sakin kalmaya çalışın derim.
BALIK BURCU
2024 yılı Balıkları iyileştirecek. Balıklar, ocak ayında oldukça hareketlisiniz. Hastane işleri olanlar düzen oluşturmak için belli program oluşturuyorlar. Şubat ayı kişisel haklarınızla ilgili oluşumlar içindesiniz. Konum ve şartlarınızda iyileşme oluyor. Mart ayı seyahate çıkabilirsiniz. Takip etmeniz gereken işleriniz öncelikli durumda geçiyor. Ve size aşk var. Nisan ayı ile ilişkilerinizdeki gelişmeleri başka bir aşama taşıyorsunuz. Yeni bir görüş alanı oluşturuyor ve mayısa kadar bereketli döneme giriyorsunuz. İyi değerlendirmeye bakınız. Şanslı günler size iyi geliyor. Ekim ve Aralık arası kişisel durumunuzu başka aşamaya taşımak için emek vereceğiniz günler içinde olacaksınız. Balık burçları bu yılın Merkür retroları geçmiş de yapmış olduğunuz girişimlerinizi yeniden düzenleme adına size destek veriyor. Nisan ortalarında burcunuzda Mars ve Satürn kavuşumda olacak ve bu süreç yeni oluşumları başlatacak. Uzun vadeli zorlanacağınız ve bir düzen içinde ilerleyecek olan gelişmeler bazı blokajları da beraberinde


getirebilir dikkatli olmalısınız. Bu yıl girişim ve mücadele içinde olduğunuz alan sizin güvenliğiniz ve özel alanınızla ilgili konularda ilerliyor. Balık burçları; zorlayan, kısıtlayan fakat yeniden form veren zamanın temsilcisi Satürn 2023- 2026 arası burcunuzda kalacak ve sizin hayat standartlarınızı yeniden reforme edecek. Zor zamanlar içindesiniz. Birçok Balık burcu yeni sorumluluklar alıyor. Rahat olun. 2024 ortaları size bereket getirecek ve birçok probleminize de çözüm getirecek zaman içinde olacaksınız. İyi değerlendirmeye bakın derim.

Bunlar da İlginizi Çekebilir