Bugün Hatay'da meydana gelen olay herkesi derinden etkiledi.
Yaklaşık dokuz gündür aranıyordu. Anne ve 2 evladı
Onlara ne olduğu az önce belli oldu
Ayrintı bir diğer sayfamızda. Gorsele tklayın ve diğer sayfamıza geçiniz...
Hatay'da günlerdir kendilerinden haber alınamayan 7 aylık hamile kadın ile 2 çocuğunun can-sız bedenleri bulundu. Anne ve çocuklarının tü-fek-le vur-ulup su kanaletine gizlendiği belirlendi. Olayla ilgili 2 yıl önce görevden atılan eski köy koruyucusu T.K. (42), jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Sorgusunda T.K'nın ö-ldür-düğü kadınla yasak aşk yaşadığı ve 2 çocuğun da öz babası olduğunu söylediği öğrenildi.


9 gün önce, bir anda ortadan kaybolan 7 aylık hamile Selma Abacı ile çocukları Kerim ve Azat’tan haber alamayan yakınları, kayıp ihbarında bulundu.
CA-NS-IZ BEDENLERİ BULUNDU

İskenderun İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, ihbar üzerine harekete geçti. Jandarma ekiplerince başlatılan çalışma kapsamında, İskenderun ilçesi Bekbele Bitişik Yaylası’nda, su kanaletine gizlenmiş halde anne ile 2 çocuğunun c-ansız be-deni bulundu.
MORGA KALDIRILDI


Anne ile çocuklarının ca-nsız bedeni, savcılık ve ekiplerin incelemesinin ardından Antakya Adli Tıp Kurumu'nun morguna kaldırıldı.

ESKİ KÖY KORUCUSU GÖZALTINDA

Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında; eski köy koruyucusu T.K., cinayet şüphelisi olarak jandarma ekiplerince gözaltına alındı. T.K.'nın 2 yıl önce görevden atıldığı öğrenildi. Şüphelinin jandarmadaki sorgusu devam ediyor.

YASAK AŞK İTİRAFI

Öte yandan katil zanlısı T.K.'nın, Selma Abacı ile yasak ilişki yaşadığı ve ö-ldür-düğü 2 çocuğun babası olduğu ortaya çıktı.T.K.’nın jandarmadaki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir