Hande Soral oğlu Ali'nin yüzünü ilk kez gösterdi


Mayıs 2022'de anne olma sevinci yaşayan Hande Soral, oğlu Ali'nin yüzünü ilk kez gösterdi. Eşi İsmail Demirci ve oğlu ile objektif karşısında poz veren Soral, "Çekirdek ailem" ifadelerini kullandı

14 Ekim 2017'de kendisi gibi oyuncu olan İsmail Demrici ile nikâh masasına oturan Hande Soral, mayıs 2022'de de oğlu Ali'yi kucağına alarak ilk kez anne olma sevincini yaşamıştı.

Hande Soral ve İsmail Demirci, oğulları Ali ile objektif karşısında çekilen fotoğraflarını yayınladı. Ünlü çift, "Çekirdek ailem" notunu düştüğü paylaşımlarla ilk kez oğlunun yüzünü gösterdi.
Fotoğraflarıyla takipçilerinden yoğun ilgi gören Hande Soral ile İsmail Demirci'nin paylaşımlarına; Bensu Soral, Hilal Altınbilek, Ece Çeşmioğlu, Müge Boz, İlayda Alişan ve Ceyda Ateş gibi ünlü isimler "Maşallah" yorumunda bulundu.
"BİRBİRİMİZE ALIŞIYORUZ" Öte yandan normal doğum yöntemi ile bebeğini dünyaya getirdiğini belirten Hande Soral, daha önce şu ifadeleri kullanmıştı: Uzun bir süreçti ama her şey istediğim gibi oldu. Ben doğumu pek hatırlamıyorum. Ali, 52 cm, 3 kilo 750 gram doğdu. Evde Ali'nin varlığını hissetmek çok güzel bir duygu. Biz ona, o da bize alışıyor. Gözümü her açtığımda onu görmek çok güzel bir duygu.
"OĞLUMU ANNEANNESİYLE BİRLİKTE BÜYÜTECEĞİZ" Ayrıca oğlu için bakıcı tutmadıklarını söyleyen Hande Soral, "Anneannesi ile birlikte büyüteceğiz. 6 ay evde Ali ile ilgileneceğim, ondan sonra gelen projeleri değerlendireceğim.

Ben hamile olduğum zaman çalıştım, Ali de benimle çalıştı. O dönem ben işe başladığımda da Ali, benimle setlere gelecek ve bana eşlik edecek" demişti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir