Ece Erken’den olay yaratan itiraf! Öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun abisini ifşa etti mide bulandıran mesajlar ortaya çıktı

Ece Erken’in öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ardından miras kavgaları devam ediyor. Reddi miras yapan Ece Erken, vefat eden eşinin abisinin mesajlarını ortaya çıkardı. İşte detaylar...
Geçtiğimiz ocak ayında, Yeşilköy’de sahibi olduğu bir restoranda silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ardından miras davaları gündemden düşmüyordu. Ünlü sunucu Ece Erken, eşine ait hiçbir mal varlığını kabul etmemiş, reddi miras yapmıştı. Ancak öldürülen eşinin abisi Ece Erken’in yakasını bırakmıyor.

Bütün mesajları ifşa etti
Acı bir şekilde hayatını kaybeden Şafak Mahmutyazıcıoğlu, eşi Ece Erken ve ailesini yasa boğmuştu. Geçtiğimiz ocak ayından itibaren Ece Erken ve eşinin ailesi arasında sular durulmadı. Miras kavgaları sık sık gündeme geliyordu. Ece Erken’in reddi miras yapması bu kavganın durulmasına yetmedi. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun abisi Ece Erken’i tehdit etti. Ünlü sunucu bütün mesajları sosyal medya hesabından yayınladı. İşte o mesajlar...
Ünlü sunucu Ece Erken, öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun abisi tarafından tehdit mesajları aldığını açıkladı. Mesajları tek tek sosyal medya hesabından paylaştı.
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun abisine dava açacağını belirten Ece Erken, "Sabaha kadar bana tehdit mesajı atan Celal'cik! Sedef'i Acarkent'in güvenliğine göndermişsin.” dedi.
Ece Erken “Evimin önünün kamera görüntülerini almışsın. Sen KARDEŞİSİN mallarına çökmüşsün, katillerin peşine 1 saniye düşmemişsin, benim kapı önümün güvenlik kameralarını ne hakla aldırırsın ki!” sözleriyle paylaşım yaptı.
Sinirlerine hakim olamayan Erken, “Aldır! Benim abdestimden şüphem yok! Savcılığa yarın tehdit ve şantajdan veriyoruz! Ah Şafak! Ne üzülüyordur…” dedi.
Ünlü sunucu “Ben hepinize tek başımız yeterim. Benle gurur duyuyordur eşim sıkıntı yok" ifadelerini kullandı.
Mesajlarını tek tek ifşa eden ünlü sunucu, “Gelen tehditler üzerine Erken, "Neye üzülüyorum biliyor musunuz? Miras ne kötü, ne acı bir şeymiş! Bu insanlar her gün bizdeydi, biz de onlarda, çocuklar bir arada…” sözleriyle olay yarattı.
Ece Erken “Siz de şahitsiniz tek kuruş almadım! Şafak'ın bir minibüsü kalmış o da bende değil. Kapı önümün görüntüsünü aldırıyor abisi ve karısı Ece'de mi diye!” sözleriyle eşinin abisine tepki gösterdi.
Açıklamasına devam eden Ece Erken “Ya 500 bin vereyim de susun da Şafak'a bir dua edin! 40'ını bile yapmadınız Rabbim kim ne hak ettiyse yaşatsın" diye konuştu.” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir