Daha yeni boşanmışlardı, bakın hangi ünlü isimle görüntülendi.


Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un evliliği geçtiğimiz aylarda sona erdi. Oğuzhan Koç'la biten evliliği sonrası Demet Özdemir'in yeni bir ilişkiye yelken açtığı ileri sürüldü. Konu ile ilgili sessizliğini koruyan Demet Özdemir, ilk kez yeni sevgilisiyle Yunanistan tatilinde görüldü. İşte Demet Özdemir'in o anları!


NAZAR BONCUK EMOJİSYLE PAYLAŞMIŞTI: Demet Özdemir, önceki gün ise adı aşk dedikodularına karışan Sergio'yu paylaştı. Ünlü DJ de bu paylaşımı nazar boncuk emojisiyle paylaştı. 2. Sayfa'nın haberine göre, DJ Sergio ve Demet Özdemir bu sefer de aynı arabada görüntülendi. Yunanistan'da aynı aracın içinde objektife yansıyan ikilinin fotoğrafı "2. Sayfa"nın Instagram hesabında yayınlandı. Sevgililerin Mikonos'taki bir butik otelde konakladığı öğrenildi.

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, bir süredir aşk yaşadığı şarkıcı Oğuzhan Koç ile Ağustos 2022'de nikah masasına oturdu. 5 aylık evlilikleri 8 Mayıs'ta tek celsede sona eren çift, sessiz sedasız yollarını ayırdı. Oğuzhan Koç'la biten evliliği sonrası Demet Özdemir'in yeni bir ilişkiye yelken açtığı ileri sürüldü. BİR SÜREDİR GÖZLERDEN UZAKTA AŞK YAŞIYORLAR!: Konu ile ilgili sessizliğini koruyan Demet Özdemir, ilk kez yeni sevgilisiyle Yunanistan tatilinde görüldü.
KISA SÜREDE AŞKA DÖNÜŞTÜ!: Demet Özdemir'le DJ Sergio'nun nasıl tanıştıkları da ortaya çıktı. Oyuncu, katıldıkları bir doğum günü partisinde danslarıyla DJ Sergio'nun dikkatini çekti ve ikili tanıştı. Özdemir daha sonra DJ'in konserlerine gitmeye başladı, aralarındaki yakınlık kısa sürede aşka dönüştü.
Bir süre Yunanistan'da tatil yapan Demet Özdemir o sırada iddialara göre gönlünü de Yunan DJ Sergio'ya kaptırdı. Özdemir, bir doğum günü partisinde tanıştığı DJ Sergio'yu dinlemeye gitmeye başladı ve ikili yakınlaştı. Resmi bir açıklama olmasa da bu gelişmeler birlikteliklerini işaret ediyor. Sizce yakışıyorlar mı? (kaynak: gazetevata.com/sabah.com.tr)

Bunlar da İlginizi Çekebilir