Candan kardeşler cezaevinde de uslanmadı: Olay çıkarttılar! İnfaz koruma memuruna...

Haklarında çıkan iddialardan kısa bir süre sonra gözaltına alınan Nihal ve Bahar Candan kardeşler geçtiğimiz hafta tutuklanmıştı. Tutuklanma kararının ardından ortalığı ayağa kaldıran kardeşler, cezaevinde de rahat durmadı.
Dilan-Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından hızla zenginleşen diğer fenomenleri korku sarmıştı. 600 sosyal medya fenomeninin incelenmeye alınması haberinden kısa bir süre sonra mal varlığı değerlerini aklama, suç örgütüne üye olma ve kurma suçlarından gözaltına alınan Nihal-Bahar Candan kardeşler tutuklanmıştı. Tutuklandıklarını duyan Candan kardeşler adliye koridorlarında feryat etmiş, ''Neden, neden!'' diye sitem etmişti.

Fenomen avı hız kesmeden devam ederken, tutuklanmaları ve ardından yaşananlarla geçtiğimiz hafta gündeme bomba gibi düşen Candan kardeşler cezaevinde de rahat durmadı. İlginç ve anlamsız istekleri olay olan Candan kardeşler infaz koruma memuru ile de tartışmışlar.

Gerçek dünyadan uzak bu bazı fenomenlerin, cezaevi maceralarından ilginç detaylar gelmeye devam ediyor. İşte o detaylardan bazıları...
Nihale Bahar Candan kardeşler mal varlığı değerlerini aklama, suç örgütüne üye olma ve kurma suçundan gözaltına alınıp geçtiğimiz hafta tutuklanmışlardı.
Cezaevine macerası başlayan Nihal Candan ile Bahar Candan'ın, cezaevine girer girmez sorun çıkarmaya başladıkları ve infaz koruma memuruyla tartıştıkları öğrenildi.
Sosyal medya fenomenleri Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşler; suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, suç örgütüne üye olma, kurma suçunda, çıkarıldıkları mahkeme tarafından geçtiğimiz hafta tutuklanmışlardı.
Cezaevinde olan Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerin cezaevinde sorun çıkardıkları ve hatta infaz koruma memuruyla tartıştıkları öğrenildi.
Gazeteci Emrullah Erdinç'in haberine göre iki kardeş, cezaevine girer girmez sorun çıkarmaya başladılar. Emrullah Erdinç haberinde şu sözleri kaydetti:
"Aile markasız kıyafetler götürdü cezaevine. Bahar Candan'ın oradaki infaz koruma memurlarıyla tartıştığı, infaz koruma memurlarının Bahar Candan'a kızdığı bilgisi geldi. Çünkü biraz şımarıklık yaparak yemekleri beğenmediği ve ne istediklerini bilmiyorum ama 'saçma sapan istekleri oldu' cümlesini kullandıkları için söylüyorum. Yemekleri beğenmedikleri bilgisi geldi."

Bunlar da İlginizi Çekebilir