TV8’ de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Survivor yarışmasına katılan ünlülerin yaptıkları itirafları okuyunca çok şaşıracaksınız. Son olarak Seda Ocak'ın Survivor itirafı gündem oldu. Biz de merak edenler için ünlülerin Survivor itiraflarını bir araya getirdik...
Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor, yayımlandığı dönem gündemden düşmezken, bittikten sonrada yarışmacıların yaptıkları itiraflarla gündeme gelmeye devam ediyor. Survivor'ın eski yarışmacılarından Seda Ocak ada hayatıyla alakalı yaptığı itiraf gündem oldu. Bizde merak edenler için Survivor'un bilinmeyenlerini itiraf eden ünlüleri sıraladık.

devamı için görsellere tıklayınız
Survivor'un eski yarışmacılarının itirafları
2020 yılında yayınlanan sezon, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs yüzünden evde olan vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görmüştü. 2021 yılında da izleyiciler ekrana kilitlenmişti. Bununla birlikte ada hayatıyla ilgili en merak edilen konu ise kamera arkasında yaşananlardı. Programa katılan ve ada hayatına veda eden isimlerin yaptığı itiraflar çok fazla konuşuldu.

Seda Ocak'ın itirafı olay oldu
Survivor All Star 2022'nin eski yarışmacılarından Seda Ocak'ın ada itirafı herkesi şaşırttı. Adada herkesin merak edilen yaşama şeklini bir bir anlattı.

Detaylar galerimizde...
TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Ilıcalı tarafından sunulan Survivor, uzun zamandır ekranlarda yayınlanıyor.

Yayınlandığı ilk yıllarda farklı konseptler ile karşımıza çıkan program, ilk yılından beri en çok izlenen yapımlardan.

2020 yılında pandemi nedeniyle herkesin ekranlara kilitlendiği yarışma 2022'de de tüm hızıyla devam ediyor.
Seda, "Semalar kaybetti. Benim takımım kazandı. Şimdi öyle mi böyle mi? Açlık yok Survivor'da erzak var ben biliyorum. Arkada mangallar yanıyor" diyerek büyük bir gerçeği ifşa etti.


Kalaycıoğlu "Herkesin tuvalet alanı farklı gibi gözüküyor ama ortak. Herkesin gittiği bir yol var. O yolda sola sapan sağa sapan var. Tuvaletini yaparken bir başkası tuvaletini yapmaya geldiğinde çok sessiz olmalısın. Yoksa yakalanırsın. Ben çok sinirleniyorum' diyen Kalaycıoğlu "Birkaç kez başıma geldi, patika yolumuz var. Orası yürüme yolu. Oraya tuvalet yapılmaz. Gece giderken fışık diye basıyorsun. Ceza aldık. Yasaklı madde çaldım açıklayamıyorum onu, otelde sakladık bulamadılar. Sahilde açıldık Romanya kampına yaklaş orada güvenliğe yakalandık
. Yasaklı madde değil de alkol Acun abi öyle deyince açıklayamam. Survivor'da yarışmacılar arasında cinsel bir yaklaşım oldu mu Benim tanıklık ettiğim olmadı. Ama zaten şu çok garip geliyor bana. Kokuyorsun, açsın. Şimdi biz adet filan olamadığımız için bizim erkeklik hormonu çok fazla baskılanıyor. O yüzden olamıyoruz. Hormonel çok dengesizlikler oluyor. O an kimin aklına böyle bir şey gelir bilmiyorum.Mastürbasyon yapıyor muydunuz?" sorusunu da sordu. Duyduğu soru karşısında şaşıran Kalaycıoğlu bu soruya yanıt vermekten kaçındı.
Geçtiğimiz günlerde Ardahan’ın adaya veda etmesi üzerine Semih Öztürk’ün paylaşımı gündem oldu. Öztürk paylaşımında, " Bazı yarışmacılar hiçbir zaman tehdit görmedikleri Ardahan’ı bugünlere kullanmak için sakladılar. Yoksa Ardahan’ın varlığı ya da yokluğuyla ilgili bir duygu ya da düşünceleri hiçbir zaman olmadı. Ardahan’ın duygularıyla oynadılar ve bunu hiç acımadan yaptılar. Kimdir bunlar? Mahalle baskısıyla kendilerinin potaya yazılmasını yasakmış gibi kabul ettirip diğerlerini ezen yarışmacılar var. Bunlar öyle bir yapılanma oluşturdular ki 5 ay yatsalar, herkesi fırçalalar da takım arkadaşları tarafından yine yazılmayacaklar. Tebrikler mi diyeyim, ayıp mı bilemedim" şeklinde bomba bir iddia ortaya attı.
İsmail Balaban, İlayda Şeker ile aşk yaşadığını itiraf etti

Survivor'dan elendikten sonra da adından sıklıkla söz ettiren Ayşe Yüksel Youtube'da katıldığı programda itirafıyla gündem oldu.
Sevenlerinin sorduğu soruları cevaplayan Ayşe Yüksel, içinde kalan söylemek istediğin bir şey? sorusuna verdiği cevapla hayret ettirdi. Yüksel, içinde kalan söylemek istediğin bir şey? o soruya ise şu cevabı verdi. Adada öpüştüğünü duyduğumuz insanların dışarıdaki tutumunun neden devam etmediği ve halkın bundan haberdar olmaması benim içimde kalan şeylerden biri."
Acun Ilıcalı’nın bu yıl yeni uygulamaya başladığı Sürgün adası sistemine Mert Öcal yaptığı açıklamada, "Bir şey diyeceğim biz nasıl performans göstereceğiz. 4 gün sürgün adasında kalıyoruz, biz bir türlü performans birincisi olamıyoruz. Survivor yapmaya geldik, sürgün adasında takılıyoruz. Bu sistem adil bir sistem gibi gelmedi kendi açımdan." dedi. Daha sonra oylama için de açıklamalarda bulunan Mert, "Söyleyecek bir şeyim yok. Sistem açıkçası bana uygun sistem değil. Sürgün adası olduğunu bilseydim daha farklı bakardım. Bu gece düşüneceğim yarın akıbetimle ilgili karar vereceğim" Şeklinde isyan etmişti.
Acun Ilıcalı, "Ben sana bir soru soracağım şimdi. Sen dün garip bir şey söyledin, Sude çok kötü hissederse ayrılabilirim dedin. Bir gün o sebep çıkıyor bir gün bu sebep çıkıyor zaten. Sen belki mental olarak All Star'a hazır olmamış olabilirsin. Ben bu sene tamamen şu açıdan bakıyorum oraya: Benim için en dirençli, en kuvvetli isim All Star'da ileriye doğru yürümeli. Senin dün ve bugünkü konuşmalarından anladığım tek bir şey var son derece kafan karışmış. Tek başına bu sistem böyle olmamalı diyorsun" şeklinde Mert'e karşılık verdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir