Akıllara popstar yarışması ile kazınan Armağan Çağlayan, kanser olduğunu duyurarak herkesi üzdü. Ünlü isim doktorundan kritik açıklama geldi.Armağan Çağlayan'ın son durumunu sizler için hazırlarken, usta isim hakkında merak edilenleride cevapladık.
YouTube üzerinden çektiği videolarla gündeme gelen Armağan Çağlayan, Türk, televizyon yapımcısı ve avukattır. Ünlü isim 1966 yılında İstanbul'da doğdu. Bugüne kadar birçok televizyon kanalında görünen Armağan Çağlayan, son olarak kanser olduğunu duyurdu. Hastalığı hakkında konuşan Çağlayan, sözleri ile herkesi duygulandırdı. Ameliyata giden Çağlayan'ın doktorundan kritik açıklama geldi. İşte detaylar...
Armağan Çağlayan, 8 Nisan 1966 yılında İstanbul'da doğdu.
Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi hukuk Fakültesi'nde, yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi uluslararası ilişkiler bölümünde tamamladı.
Sosyal medya hesabından hastalığını duyuran ve ameliyat olmaya gittiğini takipçileri ile paylaşan Armağan Çağlayan’ın doktoru ilk defa konuştu. Armağan Çağlayan’a erken kanser teşhisi koyan Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Merda Erdemir Işık, "Küçük boyutlu bir kitle tespit ettik. Ayrıntılı inceledik ve sonrasında yolumuzu çizmeye devam ettik. Sağ olsun kendisi de çok uyumlu davrandı ve süreç buralara kadar geldi. Hocalarımızın şifalı ellerinde hem tanı hem de tedavi sürecini tamamlamış olduk. En erken evrede akciğer tümörünü yakalamış olduk. Lenf bezleri temizlendi ve kapalı ameliyat yaptık. Çok erken sürede hem ayağa kalktı hem de yaraları daha çabuk iyileşecek. Çok mutlu olduk. Erken olarak bunu tespit etmek çok önemliydi. Aile öyküsü olan 50 yaş üzerinde sigara içenlerin yılda bir kez akciğerlerine baktırması erken teşhis ve sonraki ameliyat süreci açısından oldukça önemli. Armağan Bey sigarayı bırakıp yürüyüşlerini aksatmazsa eskisinden çok daha iyi olarak hayatına devam edecek" sözlerine yer verdi.
Armağan Çağlayan, 1,72 cm boyunda ve 65 kilodur.
Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı.
Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Ancak çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı.Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim.18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden görüşmek dileğiyle… Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese tek tek yanıt veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve esenlikler dilerim……"
Armağan çağlayan, evli değildir sevgilisi de yoktur.
Popstar, Bülent Ersoy Show, Huysuz Show, Hülya Avşar Show, Şans Kapıyı Çalınca, Şahane Pazar, Kim 500 Milyar İster, Ünlüler Çiftliği gibi birçok başarılı yapımda imzası bulunuyor.
Armağan Çağlayan, Belalı Baldız ve İmkansız Aşk adlı dizilerde konuk oyuncu olarak katıldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir