4 kızı bulunan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın 
sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'nın hamile olduğu iddia edildi.
Şeyma Subaşı'ndan boşandıktan sonra yeni bir aşka yelken
 açan Acun Ilıcalı, gönlünü hemşirelik mezunu
 Ayça Çağla Altunkaya'ya kaptırmıştı.


Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya'ya olan aşkını, her fırsatta dile getiriyor. Ancak ünlü çiftle ilgili b-mba bir i-ddia ortaya atıldı.


Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt bugünkü köşe yazısında Ayça Çağla Altunkaya'nın hamile olduğunu yazdı. İşte dikkat çeken o yazı:
En son, depremzedelere yardım toplamak için televizyonda düzenlenen iki farklı kampanyada sunuculuk yapmasıyla gündeme gelen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile ilgili b-mba bir duyum aldım.

Kulağıma gelenlere göre, şimdiye kadar yaptığı üç evlilikten dört k-ız çocuğu olan Acun Ilıcalı, bir kez daha baba olmaya hazırlanıyormuş. En büyük k'ızı Banu Ilıcalı Ceyhun'dan k'ız torun sahibi de olan 53 yaşındaki Ilıcalı'nın 2.5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya hamileymiş.


"ERKEK ÇOCUĞU OLACAK"

Üstelik Ilıcalı bu kez, farklı bir babalık duygusu tadacakmış. Çünkü dört k'ızından sonra ilk kez erkek babası olacakmış. Hemşire sevgilisi Ayça Hanım, Ilıcalı Ailesi'ndeki k'ız hakimiyetine son verip yaklaşık beş ay sonra ünlü televizyoncuyu erkek babası yapacakmış.


EYT düzenlemesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla yürürlüğe girerken, emekli maaşı ile beraber banka promosyonu hesapları başladı. Birçok banka emekli promosyon kampanyaları için yenilemeye gitti ve ek ödeme imkanı sundu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir