Emekliye bayrama 3 gün kala DEV jest geldi. İşte detaylar.. Ayrıntılar Haberin Detayındadır… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN HABERİB FOTOĞRAFININ ÜZERİNE TI/KLAYINIZ.
SSK ve BAĞ-KUR emeklisi için müjdeli haberler Bayram öncesinde gelmeye devam ediyor. Milyonlarca emeklinin yüzünü güldürecek yeni bir duyuru yapıldı. Bayrama sayılı günler kala başvuru yapan emekliye tam 10.000 TL ikramiye jesti yapılacak. Emekliler bayrama resmen Cebi para dolu girecek. Üstelik SSK ya da BAĞ-KUR emeklisi olmak fark etmiyor istisnasız tüm emekliler alabiliyor. Başvuru yapan emekliler Pazartesi gününden itibaren IBAN numarası üzerinden ödemesini çekebilecek. Ayrıca emekliye bayram desteği de düşük faizli olarak sağlanacak.

4A 4B 4C emeklisi için yeni Bayram müjdeleri yolda. Bayrama 3 gün kala büyük bomba patladı. Emekliye tam 10.000 TL ikramiye verilecek. Bayram öncesi emekliye yine büyük bir Jet yapıldı. Başvuru yapan tüm emeklilere tam 10.000 TL ikramiye IBAN üzerinden ödenecek. İstisnasız her emekli başvuru şartı ile ödeme alma şansına sahip olacak. SSK BAĞ-KUR memur emeklisi bu bayram resmen İhya olacak. Peki, emekliye ikramiye şartları neler? Kimler başvuru yapabilir?

BAYRAMA 3 GÜN KALA EMEKLİYE JEST
Tüm emeklilere bayrama sayılı günler kala büyük bir jest duyurusu geldi. QNB Finansbank az önce son dakika açıklaması yaptı. Bayram öncesi başvuru yapan emekliye Finansbank’tan tam 10.000 TL ikramiye ödemesi yapılacak. Finansbank emekli promosyon kampanyasını bayram öncesi güncelledi. SSK BAĞ-KUR memur emeklisi ve EYT emeklisi fark etmeksizin tüm emeklilere ödeme verilecek. Başvuru şartları ve detaylardan netleşti.

Emekliler Finansbank’tan ikramiye ödemesini sadece başvuru yaparak 3 yıllık taahhüt sözleşmesi imzalamaları durumunda alabilecek. başka bir ek koşul Aranmıyor promosyon ödemesi için bankaya başvuru yapmak ve banka müşterisi olmak yeterli oluyor. Bayram öncesine çekilen ödemeler için online bankacılık ve mobil bankacılık hizmetleri de açıldı. Yani şubesiz bankacılık üzerinden de başvuru yaparak bu ödemeden yararlanma imkanına sahipsiniz.

DÜŞÜK FAİZLİ BAYRAM KREDİSİ DE BAŞLADI
Ayrıca Finansbank emekli müşterilerine şipşak düşük faizli bayram kredisi imkanı da tanıyor. 15 milyon emekliye kapılarını açan Finansbank’a bayram kredisi kullanmak isteyen emeklilere özel faiz oranları uygulanıyor. Hatta Finansbank kendi müşterisi olan ve promosyon fırsatından faydalanan emekliye 50.000 TL’ye kadar %1.69 faiz oranı ile bayram kredisi sağlıyor. Finansbank’tan bayram kredisi almak isteyen emeklilerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve kredi notunun en az 1200 puan ve üstü olması gerekiyor. Bu şartı uygun olanlar kefilsiz şartsız başvuru yaparak bayrama özel kredi fırsatlarını değerlendirebiliyor.

Finansbank’ın bayram kredisi ve emekli promosyon fırsatlarını değerlendirmek için 3 gün süreniz var. Bu kampanya sadece bayrama özel olarak düzenlendi ve sadece emeklileri kapsıyor. Bu 3 günlük süre içerisinde mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden başvuru yapmanız durumunda ödeme IBAN numarasını aktarılıyor. Kaynak: Haberler com

Bunlar da İlginizi Çekebilir