Sürücülere Müjde: Çifte Bayram Yaşayacak %50 İndirim!
Bayram öncesi araç sahiplerine müjdeli bir haber geldi

Detayı gorsele tklayın ve diğer sayfaya geçip okuyunuz
İstanbul'daki tüm otoparklarda geçerli olacak bu kampanya ile otopark ücretlerinde %50 indirim sağlanacak. Bu sevindirici haber, bayram öncesinde sürücüleri rahatlatarak ekonomik bir kolaylık sunacak.

TOPLU TAŞIMA TEŞVİKİ VE TRAFİK RAHATLAMASI

Bu indirim kampanyası, toplu taşımayı teşvik etmek ve şehir trafiğini rahatlatmak amacıyla yapıldı. İstanbul’da yoğun trafik sorunu yaşayan sürücüler için büyük bir kolaylık sağlayacak olan bu indirim, araç sahiplerinin otopark ücretlerinden tasarruf etmelerine yardımcı olacak.
KAMPANYADAN YARARLANABİLECEĞİNİZ OTOPARKLAR

İstanbul'da çeşitli ilçelerde yer alan otoparklar bu kampanya kapsamında indirimli olarak kullanılabilecek. İşte indirimden yararlanabileceğiniz otoparklar:

Fatih: Yenikapı Spor ve Kültür Merkezi PD Açık Otoparkı
Eyüpsultan: Feshane PD Açık Otoparkı
Güngören: Merter Metro PD Açık Otoparkı
Büyükçekmece: Metrobüs Durağı Yanı PD Zemin Altı Otoparkı
Çekmeköy: Metro PD Zemin Altı Otoparkı
Kartal: Soğanlık Metro PD Açık Otoparkı
Bağcılar: Kirazlı Metro Durağı PD Açık Otoparkı
İSTANBULKART’TAN DEV İNDİRİM KAMPANYASI

İstanbulkart, bayram öncesi otopark ücretlerinde %50 indirim kampanyası başlattı. İstanbul'daki milyonlarca araç sahibini sevindirecek bu kampanya ile araç park etme işlemleri hem daha kolay hem de ekonomik hale gelecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen İstanbulkart sahipleri, İstanbul Sepeti aracılığıyla başvuruda bulunabilecekler.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

İstanbulkart’ın bu indirim kampanyasından yararlanmak için bazı adımları takip etmeniz gerekiyor:

İstanbulkart Mobil Uygulamasını İndirin: Uygulamayı indirip "Kişisel Bilgiler" bölümüne araç plakanızı ekleyin.
Açık İzin Verin: Araç plakasını eklerken açık izin vererek kampanya şartlarını kabul etmeyi unutmayın. Yetkilendirmeyi devre dışı bırakan kullanıcılar bu indirimden faydalanamayacaklar.
İstanbulkart ile Ödeme Yapın: Otopark ücretini sadece İstanbulkart ile ödeyin. Toplu taşıma kullanımını yapan kişi ile plaka bilgisi ekleyen kişi aynı olmalıdır.
24 Saat Kuralına Uyun: Otoparkta park ettiğiniz andan itibaren ödeme yapana kadar geçen süre 24 saati aşmamalıdır. Bu şart sağlandığı takdirde, toplu taşıma kullanımı park saatleri dışında da mümkündür.


İSTANBULKART SAHİBİ OLMA VE YENİLEME

İstanbulkart sahibi olmak veya mevcut İstanbulkart’ınızı yenilemek için İstanbulkart Mobil uygulamasını indirerek "Kişisel Bilgiler" bölümüne araç plakanızı ekleyin ve açık izin vererek kampanya şartlarını kabul edin. Yetkilendirmeyi devre dışı bırakan kullanıcılar bu indirimden faydalanamayacaktır. İstanbulkart'ın güncellenmiş hali ve yeni marka kimliğiyle sunulan hizmetlere, 'www.istanbulkart.istanbul' adresindeki 'Online İşlemler' sekmesinden veya biletmatiklerden ulaşabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir