41812 izlenme 19 Kasım 2022
Bir doğum başına gelen olaylar, sosyal medyanın en çok konuşulan konuşma haline geldi. D.adlı kadının sosyal medya hesabından aktardığı olaya göre aile üyeleri, evlerinde üst üste gariplik hissetmelerinin üzerine bebeklerinin odalarına bir kamera yerleştirdi.

GÖRÜNTÜLER DEHŞETE DÜŞÜRDÜ
D. ve eşi, kamera kayıtlarını izlediklerinde dehşete düştü. Çünkü kolları ile ki dolap daha önce açıldı. Sonunda ise gizemli bir elin, yatağın kenarında gezdiği görüldü.

"SABAH UYANDIĞINDA SÜREKLİ ŞİKAYET EDİYORDU"
Olay hakkında bulunduğunda bulunan anne D., "Kızım sabahları uyandığında sürekli yüzünün ağrıdığından ve birinin kendisinden çekiştirdiğinden şikayet etmekte. Biz de kızımıza ne olduğunu anlamak için böyle bir yöntem izledik ve söz konusu görüntülerle karşılaşarak" dedi.

EVDEN TAŞINMAYA KARAR VERDİLER
İzledikleri görüntüler nedeniyle dehşete düşen aile, evden taşınmaya karar verdi. Görüntüleri izleyen sosyal medya kullanıcıları ise, küçük olmasını kesinlikle yalnız kılmak tavsiyesinde bulundu.

9.5 MİLYON KEZ İZLENDİ
Diğer yandan genç kadın tarafından sosyal medyada bulunan kamera kaydı kısa süre içinde 9.5 milyon görüntülenme aldı. Videonun montaj olma ihtimalinin ise zayıf olduğu bir sürü sürüklüyor.

O anlar;

Bunlar da İlginizi Çekebilir