Güncel felaket
Ünlülerin dini görevlerini yerine getirmesi alışık olduğumuz bir durum değildir. Ancak bazı ünlü isimler, ibadetlerini saklamadan hayranları ile paylaşıyor. Son olarak CZN Burak Umre ziyaretinden paylaştığı fotoğraf ile tepki çekti.

Detayı diğer sayfamıza geçerek okyunuz
Ayşe Arman Umre'ye gitti. Köşe yazarlığı yapan Ayşe Arman, sosyal medya hesabı üzerinden kutsal topraklara yaptığı Umre ziyareti ile ilgili kareler paylaştı. Ayşe Arman'ın camide bacaklarını uzatıp verdiği pozlar tepki topladı. Arman'ın ''Sanki 1 aydır buradayım'' notu ile paylaştığı fotoğrafına takipçileri ''Allah'ın evinden sıkıldın mı?'' gibi sözlerle tepki gösterdi.
Arman fotoğraflarla birlikte, "İnsanın içe dönmesinin pek çok yolu var. Bu da onlardan biri. Medine hallerimiz :)) Dün geldik ama sanki bir aydır buradayım. Ve sanki buraları çok iyi biliyorum, pek bi huzurluyum. En çok da Mescid-i Nebevi'nin içinde huzurluyum. Burası peygamberin evi..." ifadelerini paylaştı.
Büyük bir sosyal medya kitlesi bulunan CZN Burak, Umra ziyaretinde büyük ilgi gördü. Kendisiyle fotoğraf çektirenleri sosyal medya hesabından paylaşan Burak, takipçileri tarafınfan 'ibadetin şovu olmaz' yorumlarıyla tepki çekti.
Murat Yıldırım ile birlikte 2012 yılında Umre'ye gitti.
2014 yılında Erhan Çelik il evlenen Gülben Ergen, balayına Umre'ye gitti.
Uzun süredir ortalarda görünmeyen Yıldız Tilbe 2016 yılında Umre vazifesini yerine getirmişti.
Emel Sayın 2007 yılında kutsal toprakları ziyaret etti.
Ünlü şarkıcı Petek Dinçöz, 2013 yılında Umre vazifesini yerine getirdi.
2003'te Hacca giden Mustafa Ceceli, 2019'da tekrar bu görevini yerine getirdi.
Daha önce Tolgahan Sayışman'la bu görevi yerine getiren Murat Yıldırım 2019'da ailesiyle birlikte tekrar ziyaret etti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir