Metrobüste akılalmaz olay! Tuhaf sesler çıkaran adama genç kadından meydan dayağı geldi
İstanbul’daki metrobüste yaşanan bu iğrenç olay gündem oldu. Şirinevler durağında metrobüse binen kadın, yanında oturan adama tekmeler savurdu. Yolcular ayırmak için seferber oldu.
İstanbul’da Şirinevler metrobüs durağından metrobüse binen Arzu K. yanında oturan adamın kendisini taciz ettiğini iddia etti. Adam montunu önüne koyarak tuhaf sesler çıkarmaya başladı. Bu duruma daha fazla dayanamayan Arzu K. bir anda adama tekmeler savurdu. Etraftaki insanlar ayırmaya çalıştı. O anlar kameralara yansıdı.

.
Genç kızın iddiasına göre, metrobüs hareket etmeye başlayınca, adam genç kızı çıkardığı seslerle taciz etmeye başladı.
Bu durumdan rahatsız olan genç kız adamı dövmeye başladı. Adam genç kızın tekmelerinden kurtulmak için ayağı kalktı. Genç kız da ayağı kalkarak tekme atmaya devam etti.
Adam tarafından tacize uğrayan genç kız yolcular tarafından sakinleştirilmeye çalışılırken, adam metrobüsten inerek kayıplara karıştı.
Bu yaşanan iğrenç olayın ardından genç kız, emniyete giderek kendisini taciz eden adamdan şikayetçi oldu.
Şikayetin üzerine arama çalışması başlatan Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Çağlayan Polis Merkezi Amirliğine bağlı Suç Araştırma Büro ekipleri güvenlik kameralarını inceledi.
Ekipler yapılan araştırmalar sonucunda yaklaşık 25 gün sonra şahsın birçok kez aynı şekilde gözüne kestirdiği kadınlarla metrobüse bindiği görüntülendi.
Arzu K. dışında birçok kadını bu şekilde taciz eden şahsın kimliği tespit edildi. Ömür Ç. polis ekipleri tarafından yakalandı.
Gözaltına alınan Ömür Ç. ifadesinin alınması ve adli işlemlerin başlatılmasının ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir