Kızılcık Şerbeti dizisinin önemli oyuncularından birinin kaybı dizi ekibini şoka soktu
Ayrıca bir detay varki çok büyük tepkiye neden oldu
Ani kaybı hem dizi hayranlarını hem de ekibi büyük üzüntüye sevk etti
Peki nedeni neydi
Detayı gorseledokunup diğer sayfamıza geçip okuyunuz
Sevilen dizi Kızılcık Şerbeti sezon finali ile izleyici karşısına çıktı. 7 Haziran Cuma akşamı sezon finali bölümüyle ekranlara gelen Kızılcık Şerbeti izleyicileri ekran başına kilitledi. Dizide yaşanan olaylar herkesi şoke etti. Görkem ve Ömer’in yaşadığı ilişkinin ortaya çıkması Fatih’i çılgına çevirirken Apo da kendisini tutamadı ve Ömer’e saldırdı. Peki, Kızılcık Şerbeti Görkem öldü mü, Özge Özacar diziden ayrıldı mı?

KIZILCIK ŞERBETİ GÖRKEM ÖLDÜ MÜ, ÖZGE ÖZACAR DİZİDEN AYRILDI MI?
Kızılcık Şerbeti’nin 7 Haziran Cuma akşamı yayınlanan sezon finalinde heyecan dolu sahneler yer aldı. Ömer ile Görkem arasında tek gecelik ilişkinin yaşandığının öğrenilmesi aileyi birbirine kattı. Durumu öğrenen Fatih çılgına dönerken Görkem’e saldırmaya kalktı.
KIZILCIK ŞERBETİ GÖRKEM’İ FATİH Mİ ÖLDÜRDÜ, BALKONDAN ATTI?
Kızılcık Şerbeti’nde amcası Ömer ile Görkem’in ilişki yaşadığını öğrenen Fatih kendisine hakim olamadı. Görkem’e saldırmaya çalışan Fatih’i aile bireyleri engellemeye çalıştı. Dizinin final sahnesinde ise Görkem balkondan aşağı düştü ve balkonda Ömer yer alıyordu. Görkem’i balkondan Ömer mi attı yoksa kendisi mi atladı bu bilinmiyor. Senaryonun önümüzdeki sezon belli olacağı düşünülüyor.

Dizinin final sahnesinde Görkem balkondan aşağı düştü. Ev halkı dışarı gidip atlayan Görkem’i kanlar içerisinde görünce şoka uğradı. Görkem’in atladığı balkonda ise Fatih’in yer aldığı görüldü. Görkem’in diziden ayrılacağı bu yüzden olduğu tahmin ediliyor

Görkem ölecek mi? Görkem yeni sezonda olacak mı?
Sezon finali fragmanında Görkem ile Ömer'in arasındaki gizli gerçek ortaya çıkıyor. Fragmanda Fatih'in odayı basması, Görkem'in beyaz bir elbiseyle odada korkuyla ve çaresizce beklemesi akıllara direkt; Aşk-ı Memnu'nun ikonik final sahnesini getirdi.

Artık son noktaya gelmiş ve her türlü kaybeden olmuş Bihter için yolun sonu, hayata vedadır. Kızılcık Şerbeti'nde de bir kişinin pencereden düştüğü görülmektedir. Yani bir kişi ya ölecek ya da sakat kalacak.

Ama yapılan yorumlar Görkemin yeni sezonda olmayacağı ve bu yüzden öleceğini belirtiyor. Diziden ayrılacaklar arasında Alev de yer alıyor.

SEYİRCİLERDEN YORUM YAĞDIKızılcık Şerbeti'nin sezon finalinde yaşananlar sosyal medyanın da gündemine oturdu. Dizinin son sahnesindeki heyecan Aşkı-ı Memnu'nun finaline benzetildi. Öte yandan oyuncuların sezon finalindeki performansları da seyircilerden tam not aldı. Sezon finalindeki son sahne için "Açık ara uzun zamandır çekilen en iyi sezon finali" yorumu yapıldı.

Kızılcık Şerbet'inde dikkat çeken detay
Dindar bir aile içinde çarpık ilişkilerin olduğu ve bu algının o kesim tarafından büyük tepki neden olduğu, o onu o bunu aldatıyor gibi sert tepkileri de beraberinde getirdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir