Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin Soner’i Mete Horozoğlu FETÖ soruşturmalarından sonra Türkiye’yi terk etmişti. Amerika’ya yerleşen ünlü oyuncunun son hali herkesi şaşkına çevirdi. Görenler gözlerine inanamıyor.
Öyle Bir Geçer Ki Zaman', 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' gibi efsane dizilerde oynayan Mete Horozoğlu, Türkiye’yi terk edip Amerika’ya yerleşti. ABD’de gözlerden uzak bir hayat kuran Mete Horozoğlu, oyunculuk kariyerine de bir süre ara vermişti. Fakat ünlü oyuncunun bu kararı çok uzun sürmedi. Bir süre önce Amerika’ya yerleşen Erdem Baş ile ortak bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

Son hali içler acısı
46 yaşındaki Mete Horozoğlu, oynadığı efsane dizilerde başarılı performansıyla adından söz ettiriyordu. Ancak bir süredir ekranlardan uzak kalan Mete Horozoğlu Türkiye’yi terk edip ABD’ye yerleşti. “FETÖ silahlı terör örgütüne üye olma” iddiasıyla soruşturma başlatılmıştı. Ülkeden kaçan Mete Horozoğlu, Amerika’da yeni bir tiyatro oyununa başlıyor. Oyunculuğa kısa süre ara veren ünlü oyuncunun kararı uzun sürmedi. Son halini görenler ise inanamıyor.
FETÖ'den soruşturma açılmıştı
Ülkesini terk edip Amerika’ya yerleşen Mete Horozoğlu, FETÖ suç örgütüne üye olma iddiasına maruz kalmıştı.
2
Soruşturmanın sonucu
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmanın sonucunda “Terör örgütü ile bağlantısı olduğuna dair delil olmadığı gerekçesiyle, kovuşturmaya yer olmadığına” karar verilmişti.
3
Amerika'ya yerleşti
Amerika’da kendine gözlerden uzak bir hayat kuran ünlü oyuncu oyunculuğa kısa bir süre ara verdiğini duyurmuştu.
4
Oyunculuğa ara vermişti
Kısa süre önce Amerika’ya yerleşen Erdem Baş ile yeni bir tiyatro oyununa imza atmak için bir araya geldiler.
5
Tiyatroya döndü
Bir süre su altı sporlarına merak saran ve eğitmenlik yapan Mete Horozoğlu şimdilerde tiyatro oyunlarına döndü.
Amerika’da gözlerden uzak yaşamına devam eden ünlü oyuncu Mete Horozoğlu’nun son hali ortaya çıktı.
Kilo alan ve yılların kendisini yaşlandırdığı Mete Horozoğlu, o halleriyle herkesi şaşkına çevirdi. Görenler ünlü oyuncuyu tanıyamadı.
Geçtiğimiz aylarda Amerika’ya yerleşen Erdem Baş, Mete Horozoğlu ile bir araya geldi. İkili “Ormantik Komedi” adlı oyunda yer alıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir