Hakan Ural’ın annesi bakın hangi Yeşilçam yıldızı çıktı! Meğer ondan daha ünlüymüş. Ünlü sanatçı Sibel Can’dan 1999 yılında boşanan oyuncu Hakan Ural, sosyal medya hesabı Instagram’dan çocukluk yıllarına ait fotoğraflarını paylaştı.

Devamı için sonraki sayfaya geçiniz...
haberin detayları ve devamı için görsellere tek tek tıklayarak ilerleyiniz
“Ben de çocukmuşum. Annem de varmış” diyen Hakan Ural’ın paylaşımını görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Şimdilerde sunuculuk yapan Hakan Ural’ın babası Selçuk Ural’ın dışında meğer annesi de ünlü yıldızmış… Yeşilçam yıldızı Ceyhan Cem’in oğlu olan Hakan Ural’ı babası Selçuk Ural, oğlunu 16 yaşına kadar kabul etmemiştir. Babası ile arası hiçbir zaman iyi olmayan Hakan Ural annesinin cenazesine dahi katılmayan Selçuk Ural’a sitem etmişti. İşte ilk defa duyanların çok şaşırdığı Hakan Ural’ın annesi Ceyhan Cem ve Hakan Ural’ın hayatına dair bilinmeyenler…

Devamı için sonraki sayfaya geçiniz...
HAKAN URAL’I KABUL ETMEDİ: Hakan Ural, Ceyhan Cem ve Selçuk Ural’ın oğludur. Hakan Ural 16 yaşına basana kadar Selçuk Ural, oğlu olduğunu reddetmiştir. Çünkü Selçuk Ural ve Ceyhan Cem, uzun süre birlikte olmuş ancak resmi olarak evlenmemişti. Ceyhan Cem’in iddiasına göre Selçuk Ural kendisinden bir çocuğu olmasını ve evlenmek istediğini söylemiştir. Selçuk Ural ise o esnada modacı Canan Yaka ile evliliğe giden bir ilişki içindedir.
Selçuk Ural’ın Canan Yaka ile olan evliliğinden Aslı isminde bir kızı olur. Ceyhan Cem’in ısrarlarına rağmen Selçuk Ural oğlu Hakan’ı asla kabul etmez. Gel zaman git zaman, baskılara dayanamayan Selçuk Ural, kızı Aslı’nın da dünyaya gelmesiyle o dönem 17 yaşına giren Hakan Ural’ı nihayet evlat olarak kabul eder.
C*NAZESİNE KATILMAMIŞTI: İki isim arasındaki kırılma noktası Ceyhan Cem’in hayatını kaybetmesiyle başladı. 2016 yılında annesini kaybeden Hakan Ural, o dönem verdiği röportajda “Annenizin cenazesine babanız katılmadı. Aranızda bir kırgınlık var mı?” sorusunu şu sözlerle yanıtlamıştı: “Olmaz mı, var tabii ki. Bunlar özel şeyler ama benim herkesin sorusuna saygım var.

Gelmesini isterdim ama katılmadı. Kırgınım ama bu konuyu konuşmak istemiyorum. Üzüntülüyüz, acılarımızı toprağa gömüyoruz. Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin. Annem nur içinde yatsın.”

“HAYATTAYKEN İHMAL ETTİM”: Hakan Ural, anne özlemini şu sözlerle dile getirdi: “Bende çocukmuşum ….Annemde varmış özlüyorum tabii Hayattayken ihmal ettim ….muhakkak istemeyerek üzdüm kırdım Allah affetsin en çok bi uğra göreyim diye sitem ederdi her anne gibi bizde dünyevi mazeretlerle bugün yarın derdik ….maalesef bugün istesek de yok tüm sevdikleri rahmete kavuşmuşların mekanı cennet olsun”

Bunlar da İlginizi Çekebilir