90 lı yılların ünlü sanatçısıydı.


90 lı yılların en sevilen sanatçısıydı Fatih Erkoç ama maalesef yıllar Usta sanatçımıza da acımadı kendisinden k-ötü haber geldi…Devam etmek için fotoğrafa tıklayınız.

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; Fatih Erkoç, bir davette basın mensuplarıyla bir araya geldi. Geçtiğimiz yıllarda kendisine lenfoma teşhisi konulmasının ardından gördüğü tedavi sonrası hastalığı atlatan Erkoç, 8 ay önce k-lp k-rizi geçirdiğini açıkladı.

Fatih Erkoç Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre; Fatih Erkoç, bir davette basın mensuplarıyla bir araya geldi. Geçtiğimiz yıllarda kendisine lenfoma teşhisi konulmasının ardından gördüğü tedavi sonrası hastalığı atlatan Erkoç, 8 ay önce kalp krizi geçirdiğini açıkladı. "K-ALP K-RİZİ GEÇİRDİM"

"Nisan sonunda kalp krizi geçirdim. Stent taktılar. Krizden önceki 6-7 aya kıyasla çok daha iyiyim. Demek ki o dönem yaşadıklarım, göstergeydi. Bir halsizlik oldu. Yürürken dinlenmek zorunda kalıyordum ama şimdi t-banca ve b-m-ba gibiyim!" diyen Fatih Erkoç, k-anser hastalığı için de "Onun da kontrolünü yaptık, temiz çıktı çok şükür" ifadelerini kullandı.
Usta sanatçı Fatih Erkoç kanseri yendi, kanseri yendikten sonra bir de kalp krizi geçirdiğini açıkladı. Fatih Erkoç tası tarağı toplayıp bakın nereye yerleşti. Sağlığına kavuştuktan sonra tekneye yerleştiğini söyleyen Erkoç, "Tekne hayatı çok kolay, 7.5 aydır teknede yaşıyorum. Her yere rahat gidiyorum. Kışın da eşimle birlikte Bursa'da yaşıyoruz" dedi.


Sağlığına kavuştuktan sonra tekneye yerleştiğini söyleyen Erkoç, "Tekne hayatı çok kolay, 7.5 aydır teknede yaşıyorum. Her yere rahat gidiyorum. Kışın da eşimle birlikte Bursa'da yaşıyoruz" dedi.

FATİH ERKOÇ KİMDİR? "Ellerim Bomboş" ve "Oynatmaya Az Kaldı" gibi şarkılar ile müzik dünyasına damga vuran Fatih Erkoç, 7 Nisan 1953 tarihinde İstanbul'un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Anne tarafı Karadenizli olan Fatih Erkoç'un babası tarafı ise Burdur kökenli. Babası ud sanatçısı olan Fatih Erkoç'un müziğe olan ilgisi 3 yaşında babasının ona keman hediye etmesiyle başladı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir