İbrahim Tatlıses'in kendisinden 49 yaş küçük kadınla aşk yaşadığı iddia edilmişti! Bütün gerçekler ortaya çıktı

70 yaşındaki usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in 21 yaşındaki Berka Gül ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Magazin sayfalarına konu olan bu aşk iddiasıyla ilgili İbrahim Tatlıses cephesinden ilk açıklama geldi.
Geçtiğimiz ağustos ayında feci trafik kazası geçiren İbrahim Tatlıses'in beyaz çarşafla araçtan çıkarılması dikkat çekmişti. Çarşafın altında kendisinden 49 yaş küçük sevgilisi Berka Gül'ün de olduğu iddia edilmişti. Torunu yaşındaki kadınla aşk yaşadığı gündemi sallarken Tatlıses cephesinden ilk açıklama geldi. Söylemezsem Olmaz programında canlı yayına bağlanan asistanı gerçekleri açıkladı. İşte detaylar...
Gülçin Karagül ile ilişkisini noktalayan İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı "Hanımla boşandık! Bahçeli güzel bir ev bulup yeniden evlenmeyi düşünüyorum" paylaşımıyla dikkat çekmişti.
Onun öncesinde trafik kazası geçiren İbrahim Tatlıses'in yanında 21 yaşındaki yeni sevgilisi Berka Gül'ün olduğu öğrenilmişti.
Hatta beyaz çarşafla araçtan çıkarılmasının sebebi, 49 yaş küçük sevgilisiyle görüntü vermemek içindi.
İbrahim Tatlıses hakkında ortaya atılan bu iddialardan sonra, Söylemezsem Olmaz programında konusu açıldı.
Seren Serengil'in söylediği aşk iddialarından sonra İbrahim Tatlıses'in asistanı canlı yayına bağlanarak konu hakkında açıklamalarda bulundu.
Tatlıses'in asistanı, "Berka, İbrahim Tatlıses'in sevgilisi değil asistanı. Yemek yemesinde yardımcı oluyor... Benim yerime onu görevlendirmiştik.” dedi.
Söylenenlerden rahatsız olduklarını, Berka çok genç bir kız, hukuk öğrencisi, böyle anılması çok doğru değil. Her İbrahim Bey'in yanında görünen kadın sevgilisi gibi anılması hepimizi rahatsız ediyor" sözleriyle dile getirdi.
Ancak, asistanı dediği Berka Gül'ün sosyal medya profilindeki "İ" harfi dikkat çekmişti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir