Yalı Çapkını 34.bölüm 2.fragman yayınladı: Büyük sezon finali belli oldu
Ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını’nın 34.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen sezon finalinin detayı ise fragmanda belli oldu. İşte detaylar…
Yalı Çapkını dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor.
Seyfer fanları dizi yayınlanmadan günler önce Twitter da gündem oluşturuyor, dizinin her bölümü yayınlandığı an TT olmayı başarıyor.
Dizinin başrolleri Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir büyük ilgi görürken, ikili fanları tarafından oldukça yakıştırılıyor.
Dizinin son bölümlerinde ilişkileri çıkmaza giren Seyran ve Ferit’in nasıl bir yol izleyecekleri izleyiciler tarafından merak edilemeye başlandı.
Bir kanala röportaj veren Mert Ramazan Demir, canlandırdığı karakter hakkında söyledikleri ile dizinin ilerleyen bölümleri hakkında tüyo verdi.
Star TV ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Emre Altuğ, Gözde Kansu gibi isimlerin yer aldığı Yalı Çapkını sezon finaline doğru gidiyor. Büyük bir beğeni toplayan, videoları milyonlarca kez izlenen Yalı Çapkını,bu hafta 34.bölümü ile ekrana gelecek. Yeni bölümün 2.fragmanı ise dün yayınlandı.
Yalı Çapkını sezon finali belli oldu
34.bölüm 2.fragmanın mezarlık sahnesinde Ferit ve Seyran’ın yanına gelen küçük çocuğun bıraktığı notta “Sıra sana geldi” yazıyor. Ferit’e gelen tehdit sezon finalinin de şeklini belli ediyor. Finalde daha önce sosyal medyada konuşulmaya başlandığı gibi Ferit’in hayatının tehlikede olduğu ve Seyran’ın Ferit’i korurken vurulacağı yeniden gündem oldu. Fragmandaki notta bu duruma şimdiden sinyal vermiş oldu şeklinde yorumlandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir