Doğumuna günler kalan ünlü oyuncu son halini paylaştı.


2019 yılında meslektaşı Ali Atay ile evlenen ve aynı yıl oğlunu dünyaya getiren Hazal Kaya, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Doğum için gün sayan Kayan, karnı burnunca pozunu takipçileri ile paylaştı.
Hazal Kaya fotoğrafa 'Canım kızım' notunu düştü. Ünlü çift kızlarına vereceği ismi de açıkladı.
Ünlü çift kızlarına 'Leyla Süreyya' adınıverecek. HAMİLE POZLARINA BEĞENİ YAĞDI Magazin dünyasının şu sıralar bebek heyecanı yaşayan tek ismi Fahriye Evcen değil... Ekranın ünlü güzelleri art arda paylaştıkları hamile pozları ile dikkat çekiyorlar.
İKİNCİ KEZ HAMİLE OLDUĞUNU DUYURMUŞTU Geçtiğimiz aylarda Hazal Kaya, ikinci kez hamile olduğunu hayranlarına duyurdu.ÇİFTİN İKİNCİ BEBEK HEYECANI Mutlu evlilikleri olan ünlü çift, şimdilerde ikinci çocuklarını kucaklarına alacak olmanın heyecanını yaşıyor.
Kızı Leyla Süreyya'yı kucağına almaya sayılı günler kala Kaya, sosyal medyada bir paylaşımda bulundu."CANIM KIZIM" Karnı burnunda pozunu paylaşan Kaya fotoğrafın hemen altına, "Canım kızım!" notunu ekledi.
Oyuncu çift Hazal Kaya ile Ali Atay, 2019 yılında dünyaevine girmişti. Gözde çift, mutlu evliliklerini aynı yıl oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına alarak taçlandırmıştı.
Geçtiğimiz aylarda ikinci bebek müjdesi ile hayranlarını sevindiren Hazal Kaya ile Ali Atay çifti kızlarına kavuşmak için gün sayıyor.
İkinci kez hamile olan Hazal Kaya karnı burnunda pozlarıyla ilgi odağı oluyor.Gittiği davetlerde belirginleşen karnı ile poz veren Hazal Kaya'ya beğeni ve yorum yağıyor.
Hazal Kaya geçtiğimiz ay 32 yaşına basmıştı. Sosyal medya paylaşımı ile kendisine yapılan doğum günü organizasyonundan kareler paylaşan Hazal Kaya "32 ne güzel geldin" demişti.
Hazal Kaya paylaştığı karelerde oğlu Fikret Ali'ye yer vermiş ve yine doğacak kızından bahsetmişti.
Hazal Kaya paylaşımına "Bir saatte organize edilen aşırı pembe masalı doğum günü yemeği (ben çok sever oldum bu aşırı renkleri, konuşacağız), en sevdiğim gruplardan birinin doğum günüme denk gelen konseri (hayatımın en acayip anlarına eşlikçidir şarkıları), kızımın minik tekmeleri (kings of convenience seveceğini biliyordum, bizde genetik zaten) 32 ne güzel geldin be!! Beklentim haliyle çok yüksek ama yüzümü kara çıkartmayacak gibisin, şimdiden teşekkür ederim." notunu düşmüştü.
Son olarak oğulları Fikret Ali'nin doğum gününü kutlayan çiftten Hazal Kaya karnı burnunda yeni pozunu sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Hazal Kaya paylaşımına "Fotoğrafı Aslı Kızmaz çekti. Çektiğinden beri de paylaşmamı istiyor ama ben hep unutuyorum.Kafamın bütün gücüyle çalıştığı günleri hepimiz özlüyoruz ama olsun. Fosforum, omega 3'üm kızıma yarasın" notunu düşmüştü.

Bunlar da İlginizi Çekebilir