Güncel
01 Şubat 2022 ( 3622 izlenme )

TV Yarışmacısı 
TRT1'de ekranlarinda yayinlanan ve bir dönemeçsını vuran "Bizim Köyün Kızları" programıyla yarışan Kübra Ece intihar etti. Evlilik hazırlığı yapan genç kadinin nişanlısinı evinde başka bir kadinla uygunsuz yakaladığın canına kıydığı iddia ediliyor.
Bir dönem TRT1 ekranlarında hafta içi her gün saat 13.00'de izleyiciyle buluşan "Bizim Köyün Kızları" adlı yarışmada yarışmada Kübra Ece'nin iintihar göründüğü ortaya çıktı.


NİŞANLISİNİN İHANETİNE Mİ UĞRADI?
Kübra Ece'nin 4. kattanı bitirerek öğrenildi. Nişanlı evlilik hazırlıkları yapanlar Kübra Ece'nin intihar etme aslında aslında nişanlısını evinde başka bir kadinla ile uygunsuz bir şekilde ele geçirildiği öne sürülmektedir.FENOMEN ARKADAŞI DA DOĞRULADI
Genç kızin vefat haberini'nin de arkadaşı, İnstagram fenomeni Habibe Durkaya E'yi kutlamayla doğruladı. Durkaya; "Babanla büyüye kadar inanmak istemem. Neden gittin neden? Ben seni hepen yüzününle hazırlayacağım. BKK'nın (Bizim Köyün Kızları) meleği. Mekanın olsun." ifadelerini kullanımlar.
KENDİSİNİ BÖYLE ANLATMIŞTI
Kübra Ece'den sosyal medya paylaşımları ve yarışmada kendiniko şu sözleri kaldı: "29 yaşındayım. hiç. Hiçnek atmayıp, bir kadini nasıl birinci köyümü azmle inadımla. Çok inatçıyım"